League of Legends League of Legends Haberleri

Pray, emekli olduğunu açıkladı

Tecrübeli nişancı Pray, resmi olarak emekli olduğunu duyurdu.

Mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmayan Pray, yaptığı açıklamada emekli olmayı düşündüğünü söylemişti. O açıklama ile ilgili olan haberimize buradan ulaşabilirsiniz. O günden bu yana sessizliğini koruyan oyuncu geçtiğimiz günlerde yaptığı yayında resmi olarak emekli olduğunu açıkladı. Tecrübeli isim kendine güveninin kalmadığını belirtti. Böylelikle LCK’de bir devir kapanmış oldu.

Pray kariyerine 2012 yılında başladı. O yıldan bu yana her sene bölgesinde kendinden söz ettirmeyi başaran oyuncu Najin Black Sword ile başladığı profesyonel oyunculuk kariyerine KOO Tigers ile devam etti. Nişancı aynı zamanda Najin Black Sword ile ilk Worlds katılımını gerçekleştirip turnuvaya  çeyrek finalde veda etti. Bir sonraki sezon ise aynı takımla bu sefer yarı final oynadı. KOO Tigers ile Worlds finaline çıkmayı başaran oyuncu SKT engelini aşamadı ve turnuvayı ikinci sırada bitirdi.

Organizasyonun yenilenmeye gitmesiyle ROX Tigers bünyesine katılan oyuncu burada LCK Yaz Mevsimi şampiyonu olup Worlds’e katılım hakkı kazandı. O seneki turnuvada ise yarı final oynayan Pray yine SKT engelini aşamadı. Ardından Longzhu ve Kingzone DragonX forması giyen oyuncu istikrarlı bir şekilde uluslararası turnuvalara katılım sağlasa da ikincilikten ileriye gidemedi.

Pray profesyonel oyunculuk kariyerinin sonuna gelse de Afreeca TV  üzerinden yayın yapmaya devam edecek. Başarılı nişancı belki de tam zamanlı bir yayıncı olur. Bakalım oyuncu ilerleyen günlerde kariyeri adına nasıl bir karar alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir