League of Legends League of Legends Haberleri

Raven, Havan Liberty Gaming’e transfer oldu

Son olarak Bursaspor Esports’un koçluğunu yapan Raven, BRCC ekibi Havan Liberty Gaming’in koç ekibine katıldı.

Bursaspor Esports geçtiğimiz mevsim istediği başarıyı elde edemedi. Geçtiğimiz mevsim Seerees’le başlayan ekip koçun hem sahnedeki performansından hem de evdeki iletişiminden memnun olmadığı için yollarını ayırmıştı. Seerees ve Bursaspor birlikteliği sadece 1 hafta sürdü. Ardından Raven ile anlaşan ekip 6 hafta boyunca Portekizli koçla çalıştı ve ligdeki tek galibiyetini aldı. Takım son 2 hafta Ili’yle çalıştı. Bursaspor’dan ayrılan Raven, Brezila Ligi ekiplerinden Havan Liberty Gaming’in koç ekibine katıldı.

Raven, koçluk kariyerine Hexagon Esports’la başladı. Portekiz Ligi’nde normal sezonu 3. sırada bitiren ekip playofflara yarı finalde veda ederek turnuvadan elendi. Koç kısa bir süre Avusturya Ligi’nde DZ Legends’la anlaştı ve ligi 2. sırada tamamladı. DZ Legends’la 2 turnuvaya daha çıkan koç ardından Warkidz Esports’la anlaştı. Takım Avusturya Ligi’ni 6. sırada bitirdi. Raven son olarak Bursaspor Esports’un başında yer aldı. 6 haftada 12 maça çıkan koç 1 galibiyet 11 mağlubiyet gördü. Bursaspor sezon boyunca sadece 1 galibiyet alabildi.

Havan Liberty Gaming ana koç olarak Halier’i transfer etti. Geçtiğimiz mevsim takımın başında bulunan isimlerden Yaltz’ın sözleşmesi devam ediyor. Buna göre takımda 3 koç bulunup bulunmayacağı henüz belli değil. Havan Liberty Gaming, Brezilya İkinci Ligi olan BRCC’de mücadele ediyor. takım geçtiğimiz mevsim iyi bir performans sergilememişti.

Bakalım takım Raven ile birlikte BRCC’de neler yapacak ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir