League of Legends League of Legends Haberleri

Rawbin, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Şampiyonluk Ligi’ne yükselmeyi başaran ancak daha sonra slot’unu Royal Bandits’e satan Oyun Hizmetleri, ormana Rawbin’i transfer etti.

2018 yılında Şampiyonluk Ligi’nin büyük bir heyecana sahne olacağı muhakkak. Yaz Mevsimi’nde bu çekişmenin içinde yer almak isteyen Yükselme Ligi ekipleri de transferlere tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz hafta tecrübeli destek Cognac’ı takıma katan Oyun Hizmetleri, ormana da ligimizi yakından tanıyan Rawbin’i getirdi. Ligimizde son olarak P3P eSports forması giyen İsveçli oyuncu, ardından kısa bir süre İspanya ekiplerinden ThunderX3 Baskonia’da mücadele etti.

Team Turquality’nin ülkemiz League of Legends sahnesine kazandırdığı Rawbin, dönemin flaş takımı Beşiktaş OHM’ye transfer olarak burada en parlak dönemini yaşadı. Daha sonra ÇİLEKLER, yeniden TT ve son olarak P3P formaları giyen başarılı ormancı, geçtiğimiz yıl Yaz Mevsimi’nde 14 maça çıktı. 2.3 ile ligin en düşük KDA’sına sahip ormancılarından biri olan Rawbin, forma giydiği hemen her karşılaşmada altında rakip ormancının gerisinde kaldı. Agresif oyun tarzı ve koridorlara yaptığı yerinde baskınlarla tanınan oyuncunun, Yükselme Ligi’ne takımına faydalı olacağını söyleyebiliriz.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir