League of Legends League of Legends Haberleri

Red Bull, 2020 LEC sezonu için sponsor oldu

Red Bull, 2020 sezonu için yeniden LEC sponsoru oldu.

Daha önce de League of Legends turnuvalarında Riot Games ile sponsorluk anlaşmaları yapan enerji içeceği markası Red Bull, bir kez daha Avrupa Ligi LEC için sponsor oluyor. 2020 sezonu boyunca ligin enerji içeceği sponsoru olmasının yanı sıra Avrupa’nın önemli takımlarından G2 ve Team Vitality’nin de sponsoru durumunda.

LEC, yani League of Legends European Championship (League of Legends Avrupa Şampiyonası), 2020 sezonu için sürüyle sponsorluğa imza attı. Riot Games bu sponsorlukların gün içinde açıklanacağını söyledi.

Ligin diğer sponsorları arasında Alman perakende markası Tchibo da var. Kendi markaları altında sattığı kahveler ile lige sponsor olan Tchibo, Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgeleri için ortak konumunda. Ev aletleri markası Beko da LEC yaz ve bahar sezonu için sponsor olan şirketlerden. Beko’nun aynı zamanda lig boyunca oyun sonrası röportajları için de ortak olduğunu belirtelim.

Diğer göze çarpan şirketler arasında Logitech ve Warner Music var. Logitech, Avrupa takımlarından G2 ve Origen’in bilgisayar ekipmanı sponsoru olarak yer alıyor. Warner Music ise artık ligin müzik partneri. Maç aralarında dinleyeceğimiz müzikler artık onlara emanet. Bu birliktelik ile hali hazırda muhteşem olan canlı müzik performansları bir üst düzeye çıkabilir.

Kalan sponsorluk anlaşmaları KIA Motor’s, Dell’s Alienware ve AKRacing var. AKRacing 2020 sezonu boyunca Avrupa Ligi’nin koltuk sponsoru olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir