League of Legends League of Legends Haberleri

Riot Games, 2019 Yaz Mevsimi yayın ekibini açıkladı

Riot Games, yaptığı açıklamada 2019 Yaz Mevsimi yayın ekibine geçtiğimiz mevsimden farklı olarak Stratera’nın eklendiğini duyurdu.

Yaz Mevsimi heyecanı 8 Haziran tarihinde başlayacak. Geçtiğimiz günlerde takımların VFŞL ve Akademi Ligi’nde mücadele edeceği kadrolar belli olmuştu. Kadroların tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Espor Sahnesi’nde oynanacak turnuvayı özellikle Twitch ve Youtube üzerinden izleyecek taraftarları bir hayli yakından ilgilendiren haber duyuruldu. Riot Games, 2019 Yaz Mevsimi’nde işinin başında olacak yayın ekibi açıklandı. Ekipte önemli bir değişiklik olmazken, geçtiğimiz mevsime ek olarak ünlü içerik üreticisi Stratera sunucu oldu.

Senelerdir maç esnasında yaşanan duyguları bizlere aktarmak için çaba sarf eden yayın ekibinin gelecek mevsimde de neredeyse aynı kişilerden oluşması beklenen bir karardı. Gelecek mevsim sunucu ve moderatör görevlerini aynı anda yürütecek isimler Euphony, TonbalıklıMakarna ve Regarnur oldu. Yorumcu olarak ise Secondbest, Hetzenauer, Scarlet, Noeldayı, Halpern, Trielbaenre ve Jhonnie görevlerine kaldıkları yerden devam edecek. Şirket içindeki rolü moderatörlük olan Consiliarius da görevine kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz mevsime ek olarak ekibe katılan Stratera ise sunucu olacak.

Ekibin tamamı yıllardır esporun içinde bulunan tecrübeli isimlerden oluşuyor. Özellikle diksiyonuyla ön plana çıkan Stratera’nın da Riot Games ekibine katılmış olması birçok taraftarı sevindirmiş durumda. Bu kadro gelecek mevsim VFŞL ve Akademi Ligi maçlarının sunumunda ve ekstra yapılacak programlarda karşımızda olacak. Şimdiden hepsine başarılar diliyoruz.

VFŞL Yaz Mevsimi heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bakalım gelecek mevsimin şampiyonu kim olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir