League of Legends

BAUSuperMassive Rogu ile anlaştı

flickr.com/lolespor

Dumbledoge’un ayrılığı sonrası eski dominant görünümünü kaybeden BAUSuperMassive, altı kişilik bir kadro kurmaya yöneliyor. Takımda yeteneklerinden şüphe olmayan fakat tecrübe konusunda büyük eksiklik yaşayan Tolerant’ın yanına Rogu takviyesi yapıldı.

Dumbledoge her zaman BAUSuperMassive için özel bir oyuncu oldu. Ayrılığı hem taraftarlar hem de tüm espor izleyicileri için büyük bir şok yaratmıştı. Yerine gelen Tolerant’ın, Dumbledoge’un yerini doldurup dolduramayacağı merak konusuydu. Tolerant her ne kadar yeteneğini kanıtlamış olsa da tecrübe konusundaki eksikliği hem Vadi’ye hem de puan tablosuna yansıyordu. TBF’deki iddiasını korumak isteyen SUP, kadrolar kilitlenmeden önce tecrübeli oyuncu Rogu’yu ekibe kattı. SUP, TBF Finalleri’nde yoluna altı kişilik bir kadroyla devam edecek.

Rogu transferinin kesinlikle SUP taraftarlarınca hoş karşılanması beklenmiyor. Daha önce Beşiktaş’ta disiplinsiz davranışlar sergileyen oyuncu, geçtiğimiz günlerde gene aynı sebeplerden dolayı Galakticos’ta kadro dışı bırakılmıştı. Fakat SUP için enseyi çok da karartmaya gerek yok. Zeitnot – Rogu ikilisi 2016 TBF kupasını kaldırmış, aynı yıl IWCQ’da final görmüş bir ikili. Yenilenen alt koridor BAUSuperMassive’in içindeki şampiyonluk ruhunu tekrardan alevlendirebilir. Öte yandan meta da Rogu’dan yana. Tank destekler alt koridorda önem kazanmışken Rogu kesinlikle değerli bir oyuncu olarak ortaya çıkıyor.

2016 Yaz Mevsimi’nde, yedinci haftanın hemen öncesinde Dark Passage, Zeitnot’un yanına Rogu’yu getirmiş; alt koridorda yakalanan uyum TBF’yi DP’ye getiren önemli unsurlardan biri olmuştu. Peki tarih tekerrür edecek mi? Bu ikili, bu defa BAUSuperMassive forması altında mı mutlu sona ulaşacak? Tüm cevaplar 24 günlük kısa bir süreç sonrasında yanıt bulacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.