League of Legends League of Legends Haberleri

Rogu, Galakticos’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsimi Dark Passage’da geçiren Rogu, ligin renkli ekiplerinden Galakticos’a transfer oldu. Oyuncu, nişancı mean ile beraber takımın şampiyonluğu için mücadele edecek.

2017 Kış Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan Galakticos, genç oyuncuların yanına Soz Purefect ve K0u gibi iki deneyimli isimi koyarak dinamik bir kadro oluşturmuştu. Mevsim boyunca çeşitli problemler yaşamalarına rağmen enerjisi ve eğlenceli oyun tarzı ile beğeni toplayan ekip, son haftalarda performansını yükseltmiş ve mevsim finallerine kalmaya hak kazanmıştı. Çeyrek Final’de Oyunfor.Crew’a elenen ekip, 5.-6.lık maçında HWA’yı yenerek ligdeki yerini garantilemişti.

Yeni mevsim başlamadan önce ise takım kadrosunda yeniliğe gidiyor. Geçtiğimiz gün Purefect-K0u ikilisi ile yoluna devam etme kararı aldığını açıklayan organizasyon, destek rolüne de deneyimli oyuncu Rogu’yu transfer etti. Mevsime Revanche ile başlayan, ardından bir başka genç oyuncu Veux ile yoluna devam eden GAL, Rogu ile şampiyonluk için iddialı bir ekip kurmak istiyor.

Daha önce Beşiktaş Espor ve Dark Passage’da da oynayan Rogu, geçtiğimiz mevsimi kötü geçirmesine rağmen ligimizin en iyi desteklerinden birisi. Kış Mevsimi 2.7 KDA ile tamamlayan Rogu, %67.8 skor katkısı ile oynamıştı. Holyphoenix ile bir türlü istenilen sinerjiyi yakalayamayan ve metadan da olumsuz etkileyen Rogu’nun mean ile sinerjisi, ekibin başarısında büyük rol oynayacaktır. Daha önce Ruvelius gibi agresif bir nişancıyla uzun bir süre oynayan Rogu’nun mean ile sorun yaşamayacağını tahmin edebiliriz. Öte yandan, Galakticos’un üst koridorunu güçlendireceği dedikoduları bulunsa da kesin olarak bir isim ile anlaşılmış değil.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir