Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 Kadroları Belli Oldu League of Legends mix

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi Geri Dönüyor!

Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebi ile süresiz olarak durdurulan Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 22-23 Şubat’ta geri dönüyor.

Yapılan açıklama ile “Takımlarımızla ve partnerlerimizle yaptığımız görüşmelerin ve durum değerlendirmelerinin ışığında Şampiyonluk Ligi 3. hafta maçlarının 22-23 Şubat tarihlerinde oynanmasını planlıyoruz. Türkçe LEC yayınları ise 18 Şubat Cumartesi günü yeniden başlayacak.” dendi. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü LEC finalleri olduğu için lig bu hafta önümüzdeki hafta Çarşamba ve Perşembe oynanacak.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi Programı

22 Şubat Çarşamba

Beşiktaş Esports Galakticos
5 Ronin DenizBank İstanbul Wildcats
Dark Passage Papara SuperMassive
NASR Esports FUT Esports

 

23 Şubat Perşembe

NASR Esports Dark Passage
DenizBank İstanbul Wildcats Beşiktaş Esports
Galakticos FUT Esports
5 Ronin Papara SuperMassive

 

Kahramanmaraş merkezli 7.4 ve 7.5 (ML) büyüklüğündeki depremlerden etkilenen 10 ilde arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Bir yandan çalışmalar devam ederken bir yandan da Türkiye’de ve Dünya’da pek çok kuruluştan ardı ardına yardımlar bölgeye aktarılıyor. Toplumsa felaketlerimizin en büyüklerinden birini yaşadığımız bu günlerde espor ekosisteminin parçaları da sessiz kalmayıp birçok kampanyaya dahil oldu.

Ülkemizde bir çok oyun yatırımına sahip Riot Games’de yardımlara katkı sağlıyor.

riot yardım
Şirket yayımladığı açıklama ile “Riot Games olarak, depremden etkilenen bölgelerden gelen yıkıcı haber ve görüntüleri görür görmez uzun zamandır partnerimiz olan International Medical Corps üzerinden bölgedeki yardım çalışmalarını desteklemeye başladık. Öte yandan bu boyuttaki bir felaketin yaralarının sarılmasının uzun bir süreç olduğunu biliyor ve oyuncularımızın da bizimle birlikte yardım eli uzatmasının önünü açmak istiyoruz. Topluluğumuzu destek vermeye çağırmadan önce doğrudan 100.000 USD tutarında bağışı sahadaki ihtiyaçlar için Ahbap Derneği hesaplarına yatırıyoruz. Eş zamanlı olarak deprem bölgesinde yardım bekleyen afetzedeler için sizin de katkıda bulunabileceğiniz küresel çapta bir bağış organizasyonu hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki 4 hafta boyunca topluluğumuzun yapacağı her bir bağışa karşılık biz de aynı miktarda bağış yaparak 150.000 USD’ye kadar ek destek olmaya devam edeceğiz. Bağışlarınızı Ahbap Derneği’nin resmi sayfasından https://ahbap.org/ yapabilirsiniz. Bağış yaparken Riot Games adına yaptığınızı belirtmeyi unutmayın!

Sizler de ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası yardımda bulunmak isterseniz aşağıdaki bağlantılardan güvenli bir şekilde desteğinizi gösterebilirsiniz.

AHBAP PLATFORMU BAĞIŞÇISI OL

AHBAP
AHBAP Türkiye Deprem Yardım IBAN Numaraları

AFAD Deprem Bağış Hesapları

AFAD
AFAD Deprem Bağış Hesapları

5mid.com ekibi olarak depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun temennilerimizi sunuyoruz. Yaralılara acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir