Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 Kadroları Belli Oldu League of Legends mix

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi İlk Haftası Tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 1. haftası dün itibariyle oynanan 4 karşılaşma ile tamamlandı. Sezonun ilk haftasını galibiyetle kapatan takımlar FUT Esports, DenizBank İstanbul Wildcats, Beşiktaş Esports ve Papara SuperMassive oldu.


Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde 1. hafta 2. gün oynanan maçların ardından tamamlandı. Günün ilk karşılaşmasında LoL ekosisteminin yeni takımı FUT Esports, Dark Passage karşısında gülen taraf olurken, İstanbul Wildcats güçlü rakibi NASR’ı yenmeyi başardı. Beşiktaş, 5 Ronin karşısında ilk galibiyetine uzanırken, günün son karşılaşmasında Papara SuperMassive, Galakticos’u geçerek haftayı yenilgisiz kapattı.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 1. hafta 2. gün maç özetleri ve sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi 1. Hafta 2. Gün Sonuçları

  • FUT Esports | 1 – 0 | Dark Passage
  • NASR Esports | 0 – 1 | DenizBank İstanbul Wildcats
  • Beşiktaş Esports | 1 – 0 | 5 Ronin
  • Papara SuperMassive | 1 – 0 | Galakticos

FUT Esports – Dark Passage

Günün açılış karşılaşmasında ilk kan alt koridorda çıkan savaşta FUT Esports destek oyuncusu Asper’e gitti. Oyunun erken safhası karşılıklı skor ve ejderlerle geçildi. 19. dakikada çıkan takım savaşında Dark Passage nişancısı Bini beşte beşe imza atarak, 2 günde 2. kez tüm rakip takım skorlarını topladı. 25. dakikada çıkan takım savaşında 2 skor alan DP, barona vurmaya başladı. Baronu çalan FUT ormancısı Mojito çok kritik bir hamleye imza attı. Sonrasında ipleri eline alan FUT büyük bir baskı kurdu. 33. dakikada tekrar baronu alan ekip yaptığı başarılı kuşatma ile oyunu kapatmasını bildi.

NASR Esports – DenizBank İstanbul Wildcats

Günün beklenen mücadelesinde ilk kan henüz 38. saniyede NASR nişancısı Scorth’a gitti. Sürekli bir savaşa sahne olan oyunda dakika 14’te skor 6-6’yı gösteriyordu. Ejder üzerinde hakimiyet kuran Wildcats, 22. dakikada 3. ejderini aldı. Bu sırada görüş üstünlüğünden faydalanan NASR Baron’u hanesine yazdırdı. 40. dakikaya 5 bin altın önde giren ekip NASR oldu. Sonrasında destek oyunucusu Parus’un etkili Ashe ultileriyle tek tek avlanmaya başlayan Wildcats büyük avantaj yakaladı. 46. dakikada kadim ejderha tarafında çıkan savaşı kazanan Wildcats katliam yaparak haftayı yenilgisiniz kapattı.

Beşiktaş Esports – 5 Ronin

İlk galibiyeti kovalayan iki takımın mücadelesinde ilk kan 2. dakikada Beşiktaş’a gitti. Oyunun erken safhası Beşiktaş üstünlüğü ile geçildi. 22. dakikada rakip nişancıyı bire bir de skora dönüştüren Beşiktaş nişancısı ANDARIEL, takımına büyük bir avantaj kazandırdı. Ekip arka arkaya aldığı skorlar ile baronun da sahibi oldu. 26. dakikada 3 inhibitörü de açan Beşiktaş çok güçlü bir kuşatmaya başladı. Kuşatma sonucunda aldığı skorlar ile birlikte Beşiktaş galibiyete uzanan taraf oldu.

Papara SuperMassive – Galakticos

Günün son karşılaşmasında ilk kan 3. dakikada SuperMassive destek oyuncusu Mia’ya gitti. Oyunun erken safhası SUP üstünlüğü ile geçildi. Ekip henüz 20. dakikada barona başladı. Galakticos ormancısı Rames baronu çalarak Galakticos’a can verdi. Takım savaşlarında daha derli toplu bir görünüm ortaya koyan SuperMassive yaptığı başarılı kuşatma ile 2 inhibitör açtı. Ekip 34. dakikada aldığı 4 skor ile maçı kazanarak haftayı kayıpsız kapattı.

Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi Başladı!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir