Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 İçin Playoff Zamanı! League of Legends

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 İçin Playoff Zamanı!

 

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023 İçin Playoff Zamanı

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2023’te normal sezon tamamlandı. Playoff mücadeleleri 22 Mart Çarşamba günü oynanacak ilk tur maçları ile başlayacak.

Dark Passage – Beşiktaş Esports

Ligi 8 galibiyet 6 mağlubiyetle tamamlayan Dark Passage ekibi stabil bir çizelge izledi. Dark Passage, Beşiktaş Esports ile yaptığı 2 lig maçını da kazanmıştı.

Beşiktaş Esports ekibi ise ligi 6 galibiyet ve 8 mağlubiyet ile kapatırken yine 1.turdaki rakibi gibi ligde stabil bir çizelge içerisindeydi. Siyah beyazlı ekip DP’ye karşı oynadığı iki maçı da kaybetmesine rağmen playofflara formda giriyor.

Papara SuperMassive – NASR Esports 

Ligi 7 galibiyet 7 mağlubiyet ile bitiren Papara SuperMassive mevsime hızlı bir başlangıç yapan ekip ligin ortalarında duraklama yaşasa da koç ekibinde yaptığı kritik değişikliklerle birlikte playofflara katılmayı bildi. SUP ekibi normal sezonda NASR Esports karşısında çıktığı 2 maçı da kazandı 

NASR Esports ekibi ise ligi 1.turdaki rakibi gibi 7 galibiyet 7 mağlubiyetle kapattı. Lige kötü başlayan NASR Esports sonradan gösterdiği performans artışı ile galibiyet sayısını arttırdı ve playofflara katılmaya hak kazandı. SUP ekibi karşısında normal sezondaki 2 maçı kaybetse de NASR Esports hiç şüphesiz playoffun iddalı ekiplerinden.

İstanbul Wildcats – FUT Espor 

Ligi 12 galibiyet 2 mağlubiyet ile başarılı bir performansla tamamlayan İstanbul Wildcats ligin her aşamasında bu performansını koruyarak playoffların 2.turunda yerini aldı.  İstanbul Wildcats ekibi FUT Esports karşısında normal sezonda çıktığı 2 maçın birini kazanırken diğerini kaybetmişti

FUT Esports ekibi ise ligi 11 galibiyet 3 mağlubiyetle bitirerek ismini playoffların 2. turuna yazdıran bir diğer takım oldu. ligde ilk maçını kaybetse de kalan maçların büyük çoğunluğunu kazanarak yine rakibi İstanbul Wildcats gibi ligi başarılı bir performansla tamamlayan bir diğer ekip oldu.  Normal sezonda İstanbul Wildcats’e karşı oynadığı 2 maçın birini kazanan ekibin bu maçta rakibi İstanbul Wildcats göstereceği performans ise büyük merak konusu.

5mid.com ekibi olarak playofflara katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir