League of Legends

Stunt, FlyQuest’e transfer oldu

NA LCS franchising’ine kabul edilmeyen Immortals’ın sözleşmeli son oyuncusu Stunt, ESPN’in haberine göre FlyQuest’e transfer oldu. Oyuncunun takıma katılması ile beraber şu anda destek pozisyonundaki Lemonnation’ın geleceği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

FlyQuest’in franchising’e kabul edilmesi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılaşılsa da takımın Milwuakee Bucks’ın sahipleri tarafından satın alındığını belirtmek gerekiyor. Lige katıldığı günden itibaren mevsim süresince ortalama performans gösteren ekip, mevsim finallerinde ise Hai’nin önderliğinde sürpriz sonuçlar alıyordu. Son olarak geçtiğimiz yıl ligde kalmayı başaran takım, destek rolüne Stunt’ı transfer etti.

Phoenix1’da oynadığı süre içerisinde takımın kötü günlerinde öne çıkan Stunt, Immortals’a transfer olduğu günden itibaren forma şansı bulamamıştı. Genç ve mekanik anlamda yetenekli oluşu, Stunt’ı yerli destekler arasında öne çıkarıyor. Öte yandan Lemonnation’ın ise takımdan ayrılıp koç pozisyonuna geçeceği konuşuluyor. Uzun bir süredir profesyonel kariyerini devam ettiren deneyimli oyuncu daha önce de C9C’de koç görevini üstlenmişti. WildTurtle’ın takımda kalacağı düşünüldüğü takdirde FQ’nun üst koridoruna yapacağı bir transferle ligin orta sıralarına rahat bir şekilde oynayabileceğini söylemek mümkün.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.