League of Legends

Tolerant, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

VFŞL Kış Mevsimi’ni Galatasaray forması ile geçiren destek Tolerant, tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Ligimize ilk kez Dark Passage forması ile gelen Tolerant, o günden beri her mevsim daha iyi bir şekilde karşımıza çıkıyor. Gelişimini hissettiren isim bulunduğu takımlarda etkin bir rol alıyor. Sezon başında Galatasaray kadrosu bir hayli eleştirilmişti. Buna rağmen takım harika bir mevsim geçirdi diyebiliriz. Kağıt üstünde orta sıralara oynayacak gibi gözüken Galatasaray harika bir uyum yakalayarak mevsim yarı finallerine kadar çıktı. Tabii bu başarıda alt koridor ikilisi Madness ve Tolerant’ın katkısı büyük.

Tolerant, Dark Passage ile geçirdiği kısa sürenin ardından ülkesinde ESL turnuvalarına katıldı. Ardından SuperMassive’e transfer olan oyuncu burada kendini bir hayli geliştirdi. Yanında Zeitnot gibi tecrübeli birinin olması başarılı desteğin seviyesini bir hayli yükseltti. Ardından Yükselme Ligi’nde Beşiktaş forması giyen Tolerant buradan da Bursaspor’a transfer oldu. Başarılı destek oyuncusu son olarak Galatasaray forması giydi.

Bilindiği üzere Tolerant gittiği her ekibe gayet iyi adapte oluyor ve iletişim konusunda bir sorun yaşamıyor. SuperMassive zamanında takım arkadaşlarıyla yakınlığı ile bilinen destek Galatasaray’da ise Madness’la iyi anlaştı. Desteğin iletişim konusundaki başarısı takım içinde pozitif bir etki yaratıyor ve bu da performanslara bir hayli etki ediyor.

Tolerant’ın Galatasaray’la sözleşmesi devam ettiği için takımdan ayrılmama gibi bir opsiyonu da bulunuyor. Oyuncunun kararı merakla bekleniyor. Bakalım Alman asıllı destek oyuncusu kariyerinde nasıl bir yol izleyecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.