League of Legends

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde 3. hafta 2. gün maçları tamamlandı

Riot Games

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde 3. haftanın sonuna gelindi. 1907 Fenerbahçe Espor’un Beşiktaş Esports’a yenilmesiyle ligde namağlup takım kalmadı.

1907 Fenerbahçe Espor bu sezon ilk mağlubiyetini Beşiktaş Esports’a karşı aldı. stillnumb ve Husky Rider’ın seçim yasaklama ekranındaki esnekliği takımın çok işine yarıyor gibi gözüküyor. Royal Youth ise galibiyet serisini sürdürerek zirve takibine devam etti. Dark Passage’ın Team Aurora karşısındaki galibiyeti, köklü organizasyonu Fenerbahçe’nin yanına liderliğe oturttu. Son olarak Papara SuperMassive Dumbledoge’un yokluğunda ilk kez ikide iki yapmayı başardı. VFŞL 2020 Kış Mevsimi 3. hafta 2. gün maç sonuçları ve özetlerini haberimizde bulabilirsiniz.

VFŞL 2020 Kış Mevsimi 3. Hafta 2. Gün Sonuçları

  • 1907 Fenerbahçe Espor | 0 – 1 | Beşiktaş Esports
  • Galakticos | 0 – 1 | Royal Youth
  • Dark Passage | 1 – 0 | Team Aurora
  • Papara SuperMassive | 1 – 0 | İstanbul Wildcats

1907 Fenerbahçe Espor – Beşiktaş Esports

Husky Rider alt koridorda yine değişik bir tercihe giderek Swain oynadı. 4. dakikada alt nehirde büyük bir savaş çıktı. Neos’u harika yakalayan Husky Rider, ilk kanı stillnumb’a hediye etti. Orta oyunda takım savaşlarını kazanan Beşiktaş Esports altında öne geçmeyi başardı. Neos çok iyi bir Aphelios performansı sergileyemedi. Beşiktaş Esports tarafında ise Husky Rider ve stillnumb galibiyetin kilit noktaları oldu. Takım ejderleri de topladı. Fenerbahçe belirli bir dakikadan sonra cevap veremedi. BJK, mücadeleyi 30. dakikada bitirmeyi başardı.

Galakticos – Royal Youth

Alt koridorda yapılan savaşı iyi oynayan fabFabulous, ilk kanı almayı başardı. Orta oyun Royal’in üstünlüğüyle geçildi. Japone ve Sevi9’ın güzel oyunuyla Trix ve xKenzuke’yi yakalamayı başaran Royal Youth, Baron’u alarak maçı kazanmak adına önemli bir hamle yaptı. Trix iyi bir Sejuani performansı sergileyemedi. RYL tarafında ise HolyPhoenix’in Xayah performansı izlemeye değerdi. Galakticos Baron’u alarak kuşatmaya başladı ancak önemli hatalar yaptı. Orta koridorda rakip ormancı ve orta koridoru yeniden yakalamayı başaran Royal Youth, son ittirmeyi yaparak mücadeleyi tek bir hatada kazandı.

Dark Passage – Team Aurora

Juuzou bire birde harika oynayarak ilk kanı Madly’den aldı. Takım savaşları kafa kafaya geçti ve orta oyunda eşitlik bozulmadı. Belirli bir dakikanın ardından aradaki farkı yavaş yavaş açan Dark Passage, doğru savaşları buldu. Juuzou’nun savaşlara harika pozisyonlardan katıldı, Black ve WaenA da hasarlarla katkı sağladı. Baron’u da alan DP, mücadeleyi 35 dakikada kazanarak zirve takibini bırakmadı.

Papara SuperMassive – İstanbul Wildcats

SUP yine Dumbledoge yerine genç Fastlegged ile oynadı. Nehirde yapılan savaşa yetişmeyi başaran Armut, ilk kanı almayı başardı. Papara SuperMassive harita genelinde beraber hareket ederek erken ve orta oyunda üstünlüğü eline aldı. Stomaged erken oyunda etkili oldu. Armut iyi bir Camille performansı sergiledi. Savaşlar uzun bir süre kafa kafaya geçerken alt koridorda Zeitnot üçte üç yaparak maçı kopardı diyebiliriz. Baron’u da alan Papara SuperMassive, mücadeleyi 31 dakikada tamamlayarak bu sezon ilk kez bir haftayı iki galibiyetle kapadı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.