League of Legends

xKenzuke, Galakticos’a transfer oldu

Team Galakticos

Riot Games kontrat veritabanına göre Alman asıllı Türk orta koridor xKenzuke gelecek mevsim Galakticos forması giyecek.

Geçtiğimiz mevsim kötü zamanlar geçiren Galakticos yeni sezon için çalışmalara başladı. VFŞL Kış Mevsimi’nde Naru ile başlayan ekip birkaç haftanın ardından işlerin kötü gitmesiyle akademi oyuncusu T1SO ile devam etmişti. Ruvelius’un aldığı ceza Kış Mevsimi’ni Galakticos adına bir hayli derinden yaraladı. Gelecek mevsim için kadrosunda yapılanmaya giden Galakticos Alman asıllı türk orta koridor xKenzuke ile anlaştı. Oyuncu VFŞL’de Türk statüsünde oynayacak.

Kariyerine 2017 yılında başlayan xKenzuke bölgede gelecek vadeden orta koridorları arasında gösteriliyor. Oyuncu ilk olarak Feenix Esports’la İngiltere Ligi’nde mücadele etti. Ardından Misfits Akademi’ye transfer olan orta koridor burada ismini duyurma fırsatı yakaladı. Büyük bir takımın alt takımında olması xKenzuke için iyi olsa da takım bir başarı elde edemedi. Dragons E.C. ile Iberian Cup’ta mücadele eden Alman asıllı oyuncu burada geçirdiği kısa sürenin ardından Unicorns of Love Akademi yolunu tuttu.

xKenzuke kariyerinde oynadığı hiçbir takımda uzun süre forma giymedi. Oyuncu son olarak PENTA Esports forması giydi ve takımıyla Summoner’s Inn League’de mücadele etti. Oyuncu uzun zamandır Avrupa sunucusunda üst sıralarda yer alıyor.

Kontrat veritabanına göre Naru’nun sözleşmesi hala feshedilmemiş ancak yeni orta koridor transferiyle beraber Naru’nun başka bir takıma transfer olması bekleniyor. Bakalım Alman asıllı oyuncu VFŞL’de nasıl bir performans sergileyecek?

2 Yorum

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.