mix Oyun

Fortnite Dead Space Kostüm Paketi Getirdi

Bir battle royale oyunu olan Fortnite, geçtiğimiz yıllarda hızla büyüyen bir popülerlik kazandı ve çeşitli IP’lerin yer aldığı benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Özellikle, Dead Space gibi kostüm setleri ile oyuncular kendilerini farklı karakterlere dönüştürebilirler. Ayrıca, oyun aynı zamanda konserler, büyük etkinlikler gibi çeşitli etkinlikler sunuyor ve hatta dünyaya hükmeden bir oyun haline geldi. Bu nedenle, Fortnite artık sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir dijital oyuncak kutusu olarak da düşünülebilir.

Dead Space, Electronic Arts tarafından 2008 yılında yayınlanan bir bilim-kurgu temalı üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyunun hikayesi, Isaac Clarke adlı bir mühendis olarak oynanan bir karakterin, bir uzay istasyonunda yaşayan bir yaratık saldırısına maruz kalmasını anlatır. Oyuncular, Isaac’ın hayatta kalmasını sağlamak için yaratıklarla mücadele etmekte ve uzay istasyonunu keşfetmekte kullanabildiği çeşitli silahlar ve araçlar kullanır. Dead Space, korku ve gerilim dolu bir atmosferi, benzersiz bir hikayesi ve harika bir grafikleri ile övülmüştür. Seri olarak ikinci ve üçüncü oyunları yayınlandı.

Fortnite Dead Space kostüm paketi artık oyunda

Fortnite’a giren en son mülk diğerlerinden biraz daha sert çekirdekli. Bu hafta içinde orijinal oyunun yeniden yapımının yayınlanmasından önce, Dead Space Fortnite prömiyerini yapıyor. Dead Space x Fortnite DLC’si doğru ve artık satın alabilirsiniz. Dead Space ana karakteri Isaac Clarke kostümü, Plazma Kesici kazma, RIG Sırt Süsü, USG Ishimura Sırt Süsü ve size 1.500 V-Papel kazandıracak yeni görevler, perakende satış fiyatı 11,99$ olan Strange Transmissions görev paketinde yer alıyor. Aslına bakarsanız, bu iyi bir teklif. Çünkü gerçekten harika bir kostüm var. Dahası, arzu ederseniz başka kostümler için kullanabileceğiniz oyun içi para kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Fortnite’ın tüm yaş grupları için ne kadar popüler ve erişilebilir olduğu göz önüne alındığında Dead Space gibi bir oyunun bu kadar kapsamlı bir şekilde vurgulandığını görmek biraz garip. Kanlı, korkunç bir bilim kurgu korku oyunu. Dahası, sevilen ve çok başarılı bir franchise. Üstüne, diğer birçok kostümden daha güzel. Daha ne olsun?

Ayrıca Rockstar Games oyunlarında büyük indirimler yaptığıyla ilgili hazırladığımız haberimiz dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir