mix

Gen.G, Los Angeles’ta yer alan yeni merkezini açtı

Kore merkezli organizasyon Gen.G, bir süredir çalışamalarını yürüttüğü Los Angeles’ta yer alan yeni merkezinin kapılarını açtı.

Birçok oyunda varlığını sürdüren Gen.G organizasyonu özellikle League of Legends ve Overwatch’ta önde geliyor. LCK’de mücadele eden bir LOL takımı bulunan ekip Overwatch League’de mücadele eden Seoul Dynasty’nin de sahibi. Aynı zamanda Fortnite ve Call of Duty gibi oyunlarda da varlığını sürdüren Gen.G, Los Angeles’ta kurulan yeni merkezinin açılışını yaptı. Call of Duty, Fortnite ve Apex Legends için kullanılacak bu merkez Kore’dekine bir hayli benziyor.

League of Legends, Overwatch, Call of Duty, Apex Legends, Fortnite, PUBG ve Clash Royal oyunlarında mücadele eden Kore merkezli organizasyon Gen.G uluslararası arenada önemli adımlar atıyor. Hem Kore hem de Kuzey Amerika’da takımlar kuran organizasyon Kore’de bir merkez kurmuştu. Herkes tarafından beğenilen bir merkezin bir benzeri de Los Angeles’ta açıldı. Takımın Kuzey Amerika’da yer alan takımlarının kullanacağı bu merkezle ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Yapılan açıklamaya göre Los Angeles’ta kurulan yeni merkez yaklaşıl 12000 metrekare büyüklüğünde. Yönetimin yer alacağı merkezde aynı zamanda antrenman tesisleri bulunuyor. Bu sayede takım oyuncuları antrenman yapabilecek. 6 adet yayın odası bulunan tesiste takıma bağlı yayıncılar burada yayın yapıp etkinliklere katılacak. Uyumak ve giyinmek için ayrı bölümler ve kafeterya da tesisin deiğer özellikleri olarak açıklandı.

Gen.G yaptığı bu yatırımla Amerika’dak yer alan bağlarını güçlendirdi. Bakalım takım ileride nasıl adımlar atacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir