Overwatch Overwatch Haberleri

Cloud9, Overwatch takımı için KongDoo Panthera’yı bünyesine kattı

10 Ağustos’ta Overwatch League’in Londra slotunu aldığını duyuran Cloud9, OGN Overwatch Apex ikincisi KongDoo Panthera’yı bünyesine kattı. Takım, Overwatch Apex’in dördüncü sezonunda Cloud9 KongDoo adı altında mücadele etmeye devam edecek.

Cloud9, OWL’un Londra slotunu almasından birkaç gün sonra Avrupa merkezli Lazer Kittenz’ın kadrosunu satın aldığını açıklamıştı. Laser Kittenz oyuncularıyla kurulan takım Overwatch Contenders’ın ilk sezonunda mücadele etmeye devam ediyor. Cloud9’ın internet sitesinde de Overwatch takımı olarak bu kadro gösteriliyor. Bu yeni anlaşmayla beraber hangi takımın Ocak 2018’de başlayacak Overwatch League’de mücadele edeceği net olmasa da Naver Sports’un haberine göre köklü ekip, KongDoo oyuncularıyla yola devam edecek.

KongDoo kadrosu tank rolünde Void ve Fissure’u, DPS rolünde birdring, Rascal ve Curious’u, destek rolünde ise wakawaka ve Bdosin’i içeriyor.

OWL’da mücadele edecek takım Los Angeles’taki Blizzard Arena’da gerçekleşecek turnuva için ABD’ye taşınacak. Gelecek senelerde ise Londra’ya yerleşecek ve buraya yapılacak yeni espor stadyumunda mücadele edecek.

KongDoo halen devam eden Overwatch Apex’te namağlup durumda ve bu yeni takımla Cloud9’ın gücüne güç kattığını söylemek yanlış olmaz.

Mütercim Tercümanlık öğrencisi, Overwatch ve League of Legends takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir