Overwatch Overwatch Haberleri

Fl0w3r, NYXL’e transfer oldu

18 yaşındaki yıldız Hwang “Fl0w3r” Yeon-oh, yaş durumundan ötürü Overwatch Ligi’nin 1. sezonunda oynayamamıştı. Şimdi ise yıldız oyuncu, New York Excelsior’a transfer oldu. Fl0w3r, takımda ikinci sezonda DPS rolünü üstlenecek.

Daha önce LuxuryWatch Blue takımında bulunan oyuncu, geçtiğimiz yıl Ekim ayında NYXL’e transfer olmuştu. Fakat Overwatch Ligi’nde mücadele etmek yerine Overwatch Contenders’da oynamak üzere XL2 Academy takımında ye ralmıştı. XL2 ile takımın Contenders ikinci sezonunda ikinci sırayı almasını sağlayan oyuncunun kaderi bir süreliğine alt ligde oynamasına rağmen birinci ligde oynamaktı. Sonunda 18 yaşına giren yıldız, resmen as kadroya transfer oldu.

Fl0w3r dünyanın en iyi Widowmaker oyuncusu olarak gösteriliyor. Genç oyuncu, takımdaki Park “Saebyeolbe” Jong-ryeol, Kim “Pine” Do-hyeon ve Kim “Libero” Hae-seong’dan oluşan DPS ekibine katılacak. Overwatch Ligi’nde ikinci sezon öncesi birçok değişiklik yapan NYXL, ana tank oyuncusu Song “Janus” Soon-hwa’yı ve koç Kim “WizardHeyong” Hyeong-seok’u kadrodan göndermişti. WizardHyeong, Washington takımına transfer oldu.

NYXL’in şu anda aktif kadrosunda dokuz oyuncu bulunuyor. Overwatch Ligi’nin ikinci sezonu 14 Şubat tarihinde başlayacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir