Overwatch Overwatch Haberleri

Fnatic Overwatch kadrosunu duyurdu

eSpor dünyasının en önde gelen takımlarından Fnatic, popülaritesi hızla artan Overwatch sahnesine de giriş yaptı ve kadrosunu kamuoyuyla paylaştı.

Neredeyse tüm popüler oyunlarda iyi bir kadroya sahip olan Fnatic, Overwatch kadrosunu da sporseverlere duyurdu. Önümüzdeki günlerde 300 bin Dolar ödül havuzlu bir turnuva düzenleyecek olan Overwatch, hayran kitlesi hızla artan bir oyun haline geldi. Bu durumda Fnatic’in de hangi kadro ile bu sahneye adım atacağı merakla bekleniyordu. Bugün itibariyle kadro duyruldu ve Fnatic, Overwatch’a güçlü bir şekilde giriş yapacağının sinyallerini verdi.

Buna göre takım kadrosu şu oyunculardan oluşmakta:

  • Scott “custa” Kennedy
  • Warsi “Stoop” Faraaz Waris
  • Casey “buds” McIlwaine
  • Matt “coolmatt69” Iorio
  • André “iddqd” Dahlström
  • Oliver “Vonethil” Lager

Takımda destek ve oyun içi liderlik rolünü üstlenecek kişi Vonethil olarak belirlenmiş durumda. iddqd ise Overwatch sahnesinde kısa sürede ün yapan oyuncular arasında başı çekiyor diyebiliriz. Başarılı nişancı, McCree karakteri ile ilk haftada en iyi skora ulaşan oyuncu olmayı başarmıştı. Bu iki İsveçli oyuncunun yanında Kanada vatandaşı olan custa destek, Amerikalı üç oyuncu Stoop, buds ve coolmatt69 ise sırasıyla tank, taşıyıcı ve esnek oyuncu rollerinde görev alacak. Bu oyuncular Overwatch’un ilk çıktığı dönemlerde Team EnVyUs forması altında bulunuyorlardı. Takımın koçu ise Robert “Roflgator” Malecki olarak belirlendi.

League of Legends ve CS:GO sahnelerinde birçok başarısı bulunan takımın Overwatch sahnesinde de başarıya ulaşıp ulaşmayacağını hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir