Overwatch Overwatch Haberleri

Overwatch beta yaması yayınlandı

Blizzard, önümüzdeki aylarda resmen piyasaya sürülecek yeni oyunu Overwatch için beta yaması yayınladı. Yama, Route 66 adında yeni bir harita ve Hearthstone’da olduğu gibi haftalık Brawl oyun modu içeriyor.

Mayıs ayında oyuncularla buluşacak olan multiplayer FPS kategorisindeki Overwatch için bugün itibariyle beta yamasının oyuna eklendiği açıklandı. Karakterlere gelen birkaç değişikliğin yanında en çok dikkati ise yeni harita ile oyun modu çekti. Oyun modu Hearthstone’dan bildiğimiz haftalık Brawl, yani açıklamaya göre her hafta birbirinden farklı ve eğlenceli kurallar Custom Game kısmına eklenecek ve bunlar geçici süreliğine aktif olacak. Örneğin bir hafta sadece tank karakterle oynama sınırı getirilirken, diğer hafta oyunda her yeniden doğuşunuzda farklı karakterle oynuyor olacaksınız. Yine Hearthstone’da olduğu gibi aynı kurallar ilerleyen haftalarda tekrar aktif hale gelebilir.

Bunun yanında yama beş kişilik oyun modu için maç özetleri özelliği de getiriyor, yani maçtan sonra önemli kısımları izlemek mümkün olacak. Son olarak oyun için hatalar da gelen yamayla birlikte ile düzeltildi.

Overwatch 5-9 Mayıs tarihleri arasında açık betada olacak ve 24 Mayıs tarihinde de son haliyle yayınlanacak

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir