Overwatch Overwatch Haberleri

Overwatch için yeni izleyici modu geldi

Geçtiğimiz hafta yapılan Overwatch 1.44 güncellemesi büyük değişikliklerle doluydu. Neredeyse yarım düzine kahraman bu güncellemeyle nerflendi. Ayrıca Ay Yeni Yılı etkinliği çerçevesinde yeni kostümler de eklendi. Ek olarak yeni bir arcade modu ve yeni haftalık görevler de bu güncellemeyle gelen yenilikler arasındaydı.

Güncelleme notları arasında gizlenmiş küçük bir ayrıntı kolayca dikkatlerden kaçabiliyor. Bu güncelleme ile birlikte, izleyici istemcisinin durumunda iyileştirmeye gidildi. Bu da hem seyirciler hem de oyuncular için daha iyi bir grafik deneyimi yaşatacak.

Geçtiğimiz yıl Overwatch Ligi’nin popülerliğinin artmasıyla beraber eklenen tekrar izleme seçeneğiyle kullanıcı ara yüzü güncellenmişti. Eklenen farklı renkteki simgeler sayesinde izleyiciler tempolu maçlar sırasında kolayca oyunu yakalayabiliyordu. 2019 sezonunda geliştiriciler, izleyicilerin daha fazla şeyi fark etmesini sağlayacak özellikler de ekledi.

1.44 güncellemesiyle beraber, izleyiciler bakış açısı seçimini kendilerine göre yapabilecekler. Bu durumda seyirciler, kimin kime saldırmak üzere olduğunu kolayca anlayabilecek. Ayrıca görüntüleme seçeneklerinde hala eski seçenekleri de görebilmek mümkün olacak.

Birçok oyuncu, 1.44 güncellemesi geldiğinden beri ölüm kameralarının farklı olduğunu gördü. Yama notlarında açıklandığına göre, ölüm sonrasında sizi kimin ne şekilde öldürdüğünü görerek takım arkadaşlarınıza daha fazla bilgi verebileceksiniz. Bu biraz sarsıcı bir gelişme olsa da oyuncuların sonraki hamlesini planlamasına büyük fayda sağlayacak.

İzleyici menüsündeki bu değişiklikler, 8 şubatta başlayacak olan Overwatch Liginde ektili olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir