Overwatch Overwatch Haberleri

Overwatch League Stage 3, dördüncü hafta maçları tamamlandı

Overwatch League Stage 3, dördüncü hafta karşılaşmaları ile devam etti. Alışılmışın aksine bu hafta 15 karşılaşma oynandı.

Hangzhou Spark 3-2 Los Angeles Valiant

Playoff için mücadele eden 2 takımın karşı karşıya geldiği maçta gülen taraf Spark oldu. İki takım normal sürede yenişemediler. Spark Ilios, Hollywood ve Oasis haritalarını kazanırken Valiant, Volskaya ve Dorado haritasını kazanabildi.

Paris Eternal 1-3 Seoul Dynasty

Ligin alt ve üst sıralarında bulunan iki takımın mücadelesinde sürpriz olmadı. Oynanan 4 haritanın 3’ünü kazanan Dynasty, galip taraf oldu. Dynasty, Nepal, Horizon Lunar Colony ve Eichenwalde haritalarını kazanırken Eternal, sadece Gibraltar haritasını kazanabildi.

San Francisco Shock 2-3 Chengdu Hunters

Playofflara katılmaya hak kazanan San Francisco Shock için bu bir formalite maçı sayılırdı. Buna rağmen maçı uzatmaya götürse de kazanamadı. Hunters, Ilios, Eichenwalde ve Oasis haritalarını kazanırken,  Shock ise Volskaya ve Dorado’yu kazanbildi.

London Spitfire 0-4 Los Angeles Valiant

Haftanın kendileri için ikinci maçına çıkan Valiant, bu karşılaşmada zorlanmadı. Oynanan 4 haritanın hepsini rakibine karşı kazanan Valiant, Nepal, Volskaya, Hollywood ve Gibraltar’da gülen taraf oldu.

Playoff mücadelesi devam ediyor.

Toronto Defiant 0-4 Los Angeles Gladiators

Ligin son sıralarında bulunan Toronto ekibi maçta pek bir varlık gösteremedi. Playoff mücadelesi veren Los Angeles takımı kazanması gereken maçı kazanmayı bildi ve bir sonraki hafta için umutlarını taze tuttu. Gladiators, Nepal, Horizon Lunar Colony, Numbani ve Dorado haritalarını kazandı.

Florida Mayhem 0-4 Hangzhou Spark

Hangzhou Spark, Florida ekibini harita vermeden yenerek haftayı 2-0 kapamayı bildi. Spark, şu anda ligde en fazla galibiyet alan 2 takım arasında. Takım maçta oynanan Nepal, Volskaya, Eichenwalde ve Dorada haritalarını kazandı.

Shanghai Dragons 3-1 Guangzhou Charge

Playoff şansını sürdüren Shanghai ekibi, maçı kazanarak bu şansını devam ettirdi. Dragons, Ilios, Paris ve Gibraltar haritasını kazanırken Charge takımı ise sadece Hollywood haritasını kazanabildi.

Los Angeles Gladiators 0-4 Vancouver Titans

Ligin üst sıralarında bulunan Titans takımı için zor bir mücadele olmadı. Oynanan bütün haritaları kazanan ekip, ligdeki 6. galibiyetini aldı. Maçta Ilios, Horizon Lunar Colony, Numbani ve Gibraltar haritaları oynandı.

London Spitfire 0-4 San Francisco Shock

Haftanın kendileri için son karşılaşmasına çıkan San Francisco ekibi, ligin son sıralarında bulunan ekibine karşı kolay bir galibiyet aldı. Maçta Oasis, Horizon Lunar Colony, Numbani ve Havana haritaları oynandı.

Houston Outlaws 3-1 Toronto Defiant

Playoff mücadelesi veren Houston Outlaws, kazandığı bu maçla birlikte spot hakkını kazanmış oldu.  Outlaws Horizon Lunar Colony, Eichenwalde ve Dorado haritalarını kazanırken, Toronto ekibi ise sadece Oasis haritasını kazandı.

Chengdu Hunters 0-3 Seoul Dynasty

Stage 3 kapsamında son maçını oynayan Seoul Dynasty, galip gelen taraf oldu. Ilios, Eichenwalde ve Gibraltar haritalarını kazanan Dynasty tarafı olurken, Paris haritasında ise takımlar berabere kaldı.

  1. hafta karşılaşmalarının ardından oluşan puan durumu şu şekilde:

Overwatch League Stage 3, 6 Temmuz’da oynanacak karşılaşmalar ile devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir