Oyun

Clash of Clans 9. Seviye Belediye Binası Düzen Önerileri

Sevilerek oynanılan Clash of Clans oyununda köy düzenleri oldukça önemlidir. Belediye binanızı yükselttiğinizde seçtiğiniz köy düzenleri ganimet korumada ve kupa kasmada önemli rol oynamaktadır. Bu haberimizde 9. seviye belediye binaları için en kullanışlı Köy Düzenlerini sizlerle paylaşacağız.

Köy Düzenlerinin Fotoğrafları ve Kopyalama Linkleri de Haberimizde Yer Almaktadır. 

Düzen 1 : 

Benim ganimet derdim yok asıl amacım kupa kasmak diyorsanız bu düzen tam size göre. Yüksek canlı binaları belediye binasından uzak tutarak rakibinizin birlikleri merkeze gelmeden yok oluyor.

Düzen 1 Kopyalama Linki 

Düzen 2 :

Hem Asıl Köyde hem de Savaş Üssünde kullanabileceğiniz bu düzende rakibinizin sizden 3 yıldız alması imkansıza yakın. Binalarınızın arasında büyük boşluklar olması ve tüm köye eşit şekilde yayılması rakibinizi oldukça zorlayacak.

Düzen 2 Kopyalama Linki 

Düzen 3 : 

Yine hem Asıl Köyde hem de Savaş Üssünde kullanabileceğiniz bir düzen ile karşınızdayız. Rakibim benden kupa alamasın, klan savaşlarında 3 yıldız vermek istemiyorum diyenler için tasarlanmış bu köyde saldıran kişinin süresinin bitmesi garanti.

Düzen 3 Kopyalama Linki

Düzen 4 :

9. seviye belediye binalarının en çok tercih edilen düzeni. Son zamanlarda trend olmuş bu düzen ganimet saklamak için özellikle kara iksir saklamak için tasarlanmıştır.

Düzen 4 Kopyalama Linki

Düzen 5 : 

Ben 9. seviye belediye binasına yeni geçtim ve savaştan topladığım ganimetleri saklamam gerek diyenler için oluşturulan bir düzen.

Düzen 5 Kopyalama Linki

Düzen 6 :

Kara savunması olarak şu ana kadarki en güçlü düzen diyebileceğimiz bir düzen ile karşınızdayız. Golem ve Valkyrie saldırısına anti olarak hazırlanan bu düzende 3’lenme ihtimaliniz yok.

Düzen 6 Kopyalama Linki

Düzen 7 : 

9. seviye belediye binasını fulledikten sonra biraz da şov yapmak isteyenler için örümcek temalı bir düzen.

Düzen 7 Kopyalama Linki

Düzen 8 : 

Gelişmenizi kolaylaştıracak ve kazandığınız ganimetleri köyünüzde rahatlıkla tutabileceğiniz bir düzen. Risk almayı sevmeyenler ve istemeyenler için en garanti 9. seviye köy düzenlerinden birisi.

Düzen 8 Kopyalama Linki

 

Süper Mario: Efsanevi Atari Oyununun İşleyişi ve Hikayesi

1 Comment

  • hh 29 Ocak 2024

    Abi kupa ve ganimet içinde yapsanız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir