Oyun

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Lansman Fragmanı Yayınlandı

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin merakla beklenen genişleme paketi Phantom Liberty’nin lansman fragmanını bu hafta içinde yayınladı. Geçtiğimiz hafta içinde Cyberpunk 2077’nin devasa 2.0 güncellemesi yayına girdi ve bir sürü oyun içi özelliği, sistemi ve mekaniği elden geçirdi. Şimdi, Phantom Liberty nihayet bu yamaya eşlik edecek ve CD Projekt Red, hayranlara mağazada neler olacağına dair bir tat daha verdi.

Phantom Liberty’nin bu lansman fragmanı (aşağıda izleyebilirsiniz) çoğunlukla genişleme paketinin hikayesi için bir ton parçası görevi görüyor. Videoda temel oyunda görülen çeşitli karakterlerin yanı sıra ünlü aktör Idris Elba tarafından canlandırılan Solomon Reed de dikkat çekiyor. Reed, Cyberpunk 2077’nin vanilya versiyonunda bulunmuyordu, bu da onun Phantom Liberty’ye dahil edilmesini genişlemenin en önemli özelliklerinden biri haline getiriyor. Bu karakterleri göstermenin ötesinde, fragman hayranlara geliştirilmiş görsellerin çoğuna ve keşfedilebilecek yeni ortamlara da bir bakış sunuyor. Sonuç olarak, bu video Phantom Liberty hakkında çok fazla şey ortaya koymuyor, ancak hevesli hayranları biraz daha heyecanlandıracağı kesin.

Phantom Liberty Ne Zaman Çıkıyor?

Şu anda Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin 26 Eylül’de gerçekleşecek olan lansmanına sadece bir gün kaldı. Temel oyunun aksine, Phantom Liberty yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’yi içeren mevcut nesil donanımlarda indirilebilecek ve oynanabilecek. Yayınlanmadan önce Phantom Liberty hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, eklentinin resmi açıklamasına aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca, DLC hakkındaki övgü dolu incelememizi de buradan okuyabilirsiniz.

“Phantom Liberty, Cyberpunk 2077 için yeni bir casus-gerilim macerası. Yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın yörünge mekiği Night City’nin en ölümcül bölgesi üzerinde vurulduğunda, onu kurtarabilecek tek bir kişi var – siz. Kiralık bir siberpunk olan V olun ve casusluk ve siyasi entrikalardan oluşan karmaşık bir ağın derinliklerine dalarak gücün en yüksek kademeleri ile karaborsa paralı askerlerin acımasız dünyasını birbirine bağlayan bir hikayeyi çözün.

Tetikçi bir milis tarafından yönetilen ve demir yumruklu bir lider tarafından yönetilen şehir içinde şehir Dogtown’a sızın. NUSA’nın uyuyan ajanı Solomon Reed’in (Idris Elba) yardımı ve Johnny Silverhand’in (Keanu Reeves) desteğiyle, parçalanmış sadakatler ağını çözün ve umutsuz dolandırıcıların, karanlık netrunner’ların ve acımasız paralı askerlerin parçalanmış dünyasında hayatta kalmak için tüm becerilerinizi kullanın. Yeni nesil donanımların gücü göz önünde bulundurularak geliştirilen Phantom Liberty, yepyeni oynanış mekanikleri, heyecan verici kuryelik işleri, görevler ve özgürlüğün ve sadakatin her zaman bir bedeli olduğu heyecan verici bir ana macera sunuyor.”

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir