Oyun

GTA 6 Beklemeye Değer Olacak, GTA 5 Aktöründen Mesaj

İlk oyunun oyuncularından birine göre Grand Theft Auto VI beklemeye değecek. Eğer siz de aktif olarak oyun oynayan herkes gibiyseniz, muhtemelen GTA 6’nın çıkmasını heyecanla bekliyorsunuzdur. Oyun, Rockstar’ın en sevilen iki oyunu olan GTA 5 ve Red Dead Redemption 2’yi takip edeceği için tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri. Her iki oyun da tarihin en çok satan oyunlarından ikisi ve geliştirici için yüksek bir çıtayı yükseltti. Ayrıca yeni konsollar için özel olarak tasarlanan ilk Rockstar oyunu olacak ve neredeyse kesinlikle şimdiye kadar yapılmış en iddialı oyunlardan biri olacak.

Bununla birlikte, hayranlar herhangi bir haber için nefeslerini tutmuş bekliyor. Rockstar’ın tek söylediği yeni bir Grand Theft Auto üzerinde çalıştığı, ancak bunun neye benzeyeceği konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı. Bazı sızıntılar bize iki yeni kahramanı, Vice City’ye dönüşü ve daha karmaşık bir oynanışı doğrulayan bazı erken geliştirme görüntüleri verdi, ancak hikayesi hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Hayranlar bir fragman beklemeye devam ettikçe, daha da endişelenmeye devam ediyorlar. Daha bu ay Grand Theft Auto V 10 yaşına girdi ve hayranlar bunun oyunda yeni bir güncellemeye yol açacağını umdular, ancak ne yazık ki bu gerçekleşmedi. Ancak, GTA 5 aktörü Ned Luke hayranların endişesini gidermek için elinden geleni yapıyor. Aktör Michael de Santa’yı canlandırdı ve oyunun kanonik sonunda hala hayatta. Yeni bir gönderide, oyunun 10. yıldönümünü kutladı ve hayranlarına Grand Theft Auto VI’nın tıpkı beşinci oyun gibi “beklemeye değeceğini” söyledi.

Luke’un gerçekten bir şey bilip bilmediği ya da sadece Rockstar’ın yeteneğini tanıyıp geliştiricinin kapsamlı özgeçmişine mi işaret ettiği belli değil. Rockstar tarihsel olarak Grand Theft Auto oyunlarında ana karakterleri geri getirmez, ancak farklı oyunları birbirine bağlayan çeşitli konular vardır. Michael’ın altıncı oyunda Vice City’de görünmesi mümkün, ancak bu tamamen spekülasyon. Luke hiçbir şey bilmiyor ve sadece bir hayran olarak konuşuyor olabilir.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir