Haber

Kedi Sahipleri için Ücretsiz Mobil Oyun Önerileri

Kedi sahipleri için ücretsiz mobil oyun bulmak bazen gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Özellikle indirdiğimiz çoğu uygulamanın başta ücretsiz gözükmesine rağmen içerisinde belirli bir ücretsiz kullanımdan sonra aylık abonelik istekleri oluyor. Bu yüzden sizler için harika önerilerimiz var.

Kedi sahibi olmak ciddi sorumluluk ister. Çünkü kedi sahipleri için bazı zorunluluklar vardır. Kedileri veterinere götürmeniz, tırnaklarını kesmeniz, aşılarını zamanında yaptırmanız, gerektiğinde ilaçlarını vermeniz ve kumunu düzenli olarak değiştirmeniz gerekir. Kedi sahiplerinin bütün bunları takip etmesi gerekir. Siz kedinizle zaman geçirirken, işinizi kolaylaştıracak oyunların bazılarını aşağıda kedi sahibi olanlar için indirme bağlantılarıyla birlikte listeledik.

Cat Alone

Adından da anlaşılacağı gibi, kedinizin tek başına olduğu zamanlarda keyifli zaman geçirmesine yardımcı olan bir oyun uygulamasıdır. Kedinizi cihazınızla yalnız bıraktığınızda onun oyunda çeşitli nesneleri kovaladığını ve yakalamaya çalıştığını görebilirsiniz. Bu sevimli kedi oyunu uygulamasının 8 aşaması bulunuyor. Fakat uyarmakta fayda var. Kediniz bu oyunu çok şiddetli oynarsa, cihazınızda çizik ve kırıklar olabilir.

Friskies JitterBug

Kedileri eğlendirmeyi başarabilen favori oyunlardandır. Çünkü asla kaybetmedikleri bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. En üstte bulunan Play Game butonuyla oyunu başlatabilir, hemen alt kısımdaki seçenekten ise gelişmiş ayarlara erişebilirsiniz.

Oyun başlığı anda ekranda farklı tür ve renklerde böcekler belirecek, kedi üzerine dokunduğu esnada kaybolarak bir yenisiyle karşılacaktır.

Frieskies CatFishing

Kedinizin böceklerden ziyade daha çok balıkları sevdiğini düşünüyorsanız bu oyunu tercih edebilirsiniz. Oyunun amacı ise kedinizin ekranda beliren balıklara dokunmasıdır. Dokunmayla birlikte balık yok olur ve kedi puan kazanır.

Her geçen an oyun zorlaşmaya başlıyor ve balıkların sayısı artıyor. Bu durumun bazı kedileri hayal kırıklığına uğrattığı söylenirken, birçoğunun hoşuna gittiği ve eğlenceli anların tavan yapmasını sağladığı belirtiliyor.

Mouse for Cats

Kedi sahipleri için özel olarak geliştirilen yüksek çözünürlüğe sahip bu oyun, 10 farklı seviye içermekte ve ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Kediniz, ekranda beliren farelerin üzerine dokunarak onları oldukları yere sabitleyebilir ve ikinci bir dokunma ile kaçmalarına izin verebilir.

Oyunda farklı renklerde birçok fare bulunmaktadır. Bu farelerin sayısını, renk ve şekillerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunlardan birkaç tanesi muhakkak sevimli dostunuzun ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Oyun dünyasından en güncel diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.