Oyun

Little Nightmares, çok yakında Android için çıkış yapacak!

Tarsier Studios tarafından geliştirilen Little Nightmares, 28 Nisan 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmıştı. Daha sonra Nintendo Switch için de çıkış yapan platform korku oyunu, Very Little Nightmares adı ile iOS’a da çıkış yapmıştı. Oyun şimdi de aynı isimle Android’e geliyor.

Çıkış yaptığı dönemde türe ilgili oyuncuların yanı sıra diğer oyuncuların da ilgisini çeken ve beğenisini kazanan Little Nightmares, oluşturduğu atmosfer ve bölüm dizaynları ile türünün önde gelen isimleri arasında yer almayı başardı. Platform puzzle oyunu türünde Limbo, Inside gibi güçlü rakiplerinden bayrağı devralan sarı ceketli karakterimiz, bu bayrağı mobilde de dalgalandırmayı hedefliyor.

Bu kendine has deneyimi daha önce deneyimlemediyseniz ya da Android telefonunuzda da keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, Google Play üzerinden Very Little Nightmares’e ön kayıt yapabilirsiniz. Henüz tam tarih verilmese de oyunun çok yakında çıkış yapacağı söyleniyor. Ayrıca serinin ikinci oyununun da 2020 yılında çıkış yapacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir