The Quinfall Oyun

The Quinfall, Kapalı Beta İçin Test Ekibi Topluyor

The Quinfall, bu yılın sonunda kapalı beta sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Şirket, oyunculardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak oyunlarını daha iyi hale getirmek istiyor.

Bu sene MMORPG kategorisinde tanıtım videosuyla büyük bir yankı toplayan Quinfall, kapalı beta sürümünün başarısı için oyuncuların katılımını önemsediğini belirtti. Bu nedenle, oyuncuların oyunları deneyimleyerek geri bildirim sağlayabilecekleri bir Test Ekibi oluşturmak istediklerini belirttiler.

Quinfall, bu Test Ekibi’nde yer alacak oyuncuların deneyimlerini değerli buluyor ve oyunlarını geliştirmek için bu deneyimleri kullanmayı amaçlıyor. Kapalı beta sürümü, öncesinde bu kurdukları ikinci test ekibi oyuncuların içerisinde olması ilk görüş için iyi bir deneyim sağlayacağını düşünüyorlar. Eğer MMORPG oyunlarına ilgiliyseniz ve Quinfall Test başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu gelişme hakkında daha fazla ayrıntı şu anda verilmedi, ancak Quinfall‘ın oyuncu topluluğu ile daha yakın bir işbirliği içinde olmayı planladığını görüyoruz. Oyuncular ve oyun dünyası meraklıları, Quinfall‘ın kapalı beta sürümünü takip etmeye devam etmeli. Daha fazla güncelleme geldikçe, bu sayfadan sizlere bilgileri iletmeye devam edeceğiz.

İlgili:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir