PUBG PUBG Haberleri

Iroh, Welcome to South Georgo ile anlaştı

Kısa bir süre önce Team Solo Mid ile yollarını ayırdığını açıklayan Ömer ‘Iroh’ Çakıldeveli , Twitter üzerinden yeni takımını duyurdu. Welcome to South Georgo ile anlaşan Iroh haberi “Time to grind for a new green hoodie” tweetiyle takipçilerle paylaştı.

Ağustos 2019’da Amerika’nın en tanınmış organizasyonlarından olan TSM’e transfer olan Iroh, kendini turnuvalarda öne çıkarabilmiş ve önemli başarılar elde etmişti. Turnuvanın üçüncü aşamasını 3. bitirerek 55 bin dolar kazanan Iroh’lu TSM, son olarak PUBG’nin düzenlediği Dünya Şampiyonası’nda 32 takım arasından 7. olmayı başarmıştı. Espor kariyerine Team Ready’de başlayan oyuncu, daha sonra  tüm dünyaya adını duyuracağı Digital Athletics’e transfer oldu. Burdaki başarılarıyla Team Solo Mid’in dikkatini çeken Iroh son olarak TSM forması giydi.

Welcome to South Georgo

2018 yılında Kinguin takımından ayrılan 5 oyuncu, Larsen, Gaxy, vard, MiracU ve dohfOs tarafından kurulan takım, daha sonra Larsen’in takımdan ayrılmasıyla yoluna Nbslol ile devam etmişti. 2018 Eylül ayında İsveçli Ninjas in Pyjamas organizasyonu tarafından satın alınan takım, bugün itibariyle organizasyonla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Hem Welcome to South Georgo hem de Ninjas in Pyjamas takımlarıyla birçok başarılı turnuva geçiren oyuncular, WTSG’ye temsilcimiz Team Solo Mid forması giyen temsilcimiz Ömer “Iroh” Çakıldeveli ve Team Liquid forması giyen  Samu “Sambty” Kauppinen’i katarak güçlerine güç kattı. Takımın şu anki güncel kadrosu ise şu şekilde:

  • Alex “vard” Gouge
  • Justin “MiracU” McNally
  • Samu “Sambty” Kauppinen
  • Ömer “Iroh” Çakıldeveli
  • Martin “dohfOs” Lundén

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir