PUBG

Mithrain, Digital Athletics ile PUBG espor sahnesine çıkıyor

PUBG denince akla gelen ilk isim olan Mithrain, Avrupa’nın en büyük PUBG ligi PEL’de temsilcimiz Digital Athletics‘e katılıyor.

Bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Berlin’e doğru yola çıktığını ve yayınlarının bir süre aksayacağını belirten ünlü yayıncı, takımda vize sorunları yaşayan “mert” in yerini alacağını söyledi. Mithrain, “mert” in vize sorunları çözülene kadar takımda yer alacak.

Bu haberin sadece biz Türk seyircileri değil, yurtdışındaki birçok PUBG severi de heyecanlandırdığını söylemek gerekiyor. Zira Mithrain’in ünü ülkemizle sınırlı değil.

Mithrain kimdir?

8 Mayıs 1992 doğumlu Cem “Mithrain” Karakoç, Twitch üzerinde yaptığı Battle Royale tarzı oyunlarla tanınıyor.

H1Z1 yayınlarıyla tanınmaya başlayan Mithrain, PUBG çıktıktan sonra tamamen PUBG odaklı yayınlar yapmaya başladı ve asıl ününe bu oyunla kavuştu.

Türk izleyiciler için o yerli Shroud. Hem oyunu iyi oynaması, hem de esprili tavırlarıyla kendisine çekirdek bir seyirci kitlesi oluşturmaya başaran Mithrain, yayınlarına hala PUBG ile aralıksız devam ediyor. Youtube mecrasında da aktif olan ünlü yayıncı, kanalını sürekli yeni PUBG videoları ile de güncel tutuyor.

Mithrain Twitch kanalına buradan,

Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Digital Athletics

PEL’deki tek temsilcimiz Digital Athletics ligin ilk haftasını 3. sırada, ikinci haftasını ise 6. sırada tamamlamıştı.

Mithrain’in de takıma katılmasıyla oluşan güncel kadro şöyle:

  • SIX-MO
  • ABeautifulD
  • Iroh
  • Mithrain

İşler zaten Digital Athletics için iyi gidiyorken, “mert” in vize sorunlarına takılması takım için kötü bir durum olsa da, “Mithrain” bu boşluğu en iyi dolduracak oyuncular arasında.

PUBG Avrupa Ligi ile ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilir ve temsilcimiz Digital Athletics hakkındaki tüm haberlerimizi okuyabilirsiniz.

Bu haberin sadece Mithrain’in twitter sayfasında paylaşıldığını, Digital Athletics tarafından resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Temsilcimiz ilk maçına 31 Mayıs günü çıkıyor.

PUBG ile ilgili bütün haberler için 5Mid ile kalın.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.