PUBG

PUBG espor sahnesinde Türk oyuncudan sürpriz evlilik teklifi

Bizi PUBG Kickoff Kupası’nda temsil eden Digital Athletics oyuncusu Mert “ABeautifulD” Öztürk, diğer temsilcimiz We Need a Home takımının kadın oyuncusu Zeynep “Rita” Sualp’e sahnede evlilik teklifi yaptı.

30 Nisan tarihinde başlayan PUBG Kickoff Kupası’nda üç Türk takımı birden mücadele ediyor. PUBG Avrupa Ligi temsilcimiz Digital Athletics ve PEL Contenders temsilcilerimiz Beşiktaş ile We Need a Home turnuvada yer alan Türk takımları.

Digital Athletics takımı, PUBG Avrupa Ligi’ni 13. sırada bitirmişti ve Mayıs ayı içerisinde başlayacak olan PUBG Avrupa Ligi aşama 2’de de yer alacaklar.

We Need a Home takımımız ise turnuvanın tek kadın oyuncu bulunduran takımı. Twitter üzerinden çok defa bunun reklam amaçlı olduğu ve sempati kazanmak için yapıldığı söylense de, Rita bu söylentilere cevabını Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla verdi. Oyuncuyu zaten Pubgseverler Twitch üzerinden yaptığı yayınlardan tanıyorlardı ve yaptığı inanılmaz atışlarla da adından söz ettirmişti.

Twitter’dan verdiği cevapta Zeynep, kadın olduğu ve reklam için bu takımda olmadığını, yeteneği ve çalışmalarıyla takımda yer almaya hak kazandığını belirtti. Ayrıca takımda liderliği üstlendiğini de belirten oyuncu, izlenecek stratejilerde ve ani kararlarda sözün kendisinde olduğunu da belirtti.

Zeynep “Rita” Sualp Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Evlilik teklifi sırasında çok güzel görüntüler ortaya çıkarken, tüm PUBG sahnesi bir anda kalplerle doldu. Bir anda neye uğradığını şaşıran Rita ise kendisine gelir gelmez “Evet” cevabını verdi.

Bu güzel anlar PEL resmi kanalından da paylaşıldı.

Mert Öztürk ve Zeynep Sualp çiftine 5Mid ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.