The Rotation PUBG | Twisted Minds PUBG PUBG Haberleri

The Rotation PUBG’de Şampiyon Twisted Minds!

6,000 dolarlık ödül havuzu ve daha da önemlisi PGC puanları dağıtan PUBG turnuvası The Rotation’da şampiyon final aşamasında oynanan 18 maç sonucunda belirlendi. Şampiyon, temsilcimiz  HOWL’nda yer aldığı PGS 1’de beşinci olan Twisted Minds oldu. TM ekibi bir süredir sürekli üst sıraları zorlasada onlardan beklenilen şampiyonluk performansını veremiyordu. Bu sonuçla beraber şeytanın bacağını kırmayı başardılar.

The Rotation PUBG turnuvası:

Turnuvanın finali 3 gün günde 6 maç formatında toplamda 18 maç ile oynandı. Bu turnuvada yarışan takımlar için turnuvanın asıl ödülü düşük kalan ödül havuzundan çok takımların PUBG’nin en büyük etkinliği olan PGC’ye katılmalarını sağlayan PGC Puanlarının da ödül havuzunda yer almasıydı. Sadece buda değil, turnuvada PUBG esporuna yeni eklenmiş olan Taego’nunda turnuvanın harita havuzunda yer alması takımlara haritayı resmi maçda deneme şansı sundu. PGS 2 yaklaşırken bu haritaya hazır olmamanın bir çok takıma kötü sonuçlar doğuracağı kesin. Turnuva sadece davetli takımlar içinde değildi. The Rotation, turnuvası bir çok PUBG turnuvasında olduğu gibi açık elemeler konusunda da cömert bir turnuvaydı.

The Rotation PUBG turnuvası şampiyonu:

Arabistan merkezli espor kulübü Twisted Minds, Rus ve Ukrayna’lı oyunculardan oluşan kadrosuyla The Rotation’un şampiyonu olmayı başardı. Bu şampiyonluk ile kasalarına 2000$ ve 650 PGC puanı kattılar. 650 puanın ne kadar çok olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz; yılın EMEA için ilk resmi turnuvası olan PGS 1’de şampiyon olmayı başarmış ve Avrupa birincisi olmuş olan temsilcimiz HOWL o başarı ile 750 PGC puanı kazanmıştı.

The Rotation Finals Puan Tablosu:

The Rotation Final Puan Tablosu | Twisted Minds
The Rotation Final Puan Tablosu

 

The Rotation Finals Son Gün Özeti:

Temsilcimiz FUT Esports turnuvanın 17.maçına kadar liderlik koltuğunu bırakmadı. Ama Twisted Minds son iki maçtaki performansıyla liderliği alarak turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Bir diğer temsilcimiz Digital Athletics, üçüncü güne dördüncü olarak olarak girmişti fakat gün içinde üçüncü sıraya çıktıklarını gördük. Turnuvanın onsekizinci yani son maçını EXALT kazanmasıyla üçüncü sırayı aldı ve temsilcimizi dördüncü sıraya düşürerek ondan 250$ ve 50 PGC puanını çalmış oldu. Entropiq turnuvanın son gününe üçüncü olarak girmişti fakat son günde isteneni veremeyen oyunuyla turnuvayı beşinci olarak tamamladı. Son Avrupa şampiyonu temsilcimiz HOWL ise turnuvanın ödül havuzundan pay almayı başaran son takım oldu.

  • The Rotation Finals G3 M1: Günün ilk maçında Taego oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise; Pod Samolet, Digital Athletics, Orgless ve Twisted Minds oldu. Maçı, temsilcimiz Digital Athletics 5 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation Finals G3 M2: Günün ikinci maçında Miramar oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise;Entropiq, Twisted Minds, Pod Samolet ve WINORDIE oldu. Maçı, Twisted Minds 12 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation Finals G3 M3: Günün üçüncü maçında Miramar oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise; FUT Esports, EXALT, Twisted Minds ve WINOEDIE oldu. Maçı, temsilcimiz FUT Esports 6 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation Finals G3 M4: Günün dördüncü maçında Erangel oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise; FUT Esports, EXALT, Twisted Minds ve Bitfix Gaming oldu. Maçı, EXALT 10 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation Finals G3 M5: Günün beşinci maçında Erangel oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise; BBL Esports, After Alt, FUT Esports ve Bitfix Gaming oldu. Maçı, temsilcimiz BBL Esports 14 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation Finals G3 M6: Günün altıncı maçında Erangel oynandı. Maçın oyun sonuna kalmayı başaran 4 takım ise; EXALT, ACEND, HOWL ve FUT Esports oldu. Maçı, EXALT 13 skor ile kazandı.

 

  • The Rotation PUBG Turnuvası final aşamasında en çok skor-kill alan oyuncu uzun süredir ülkemizi PUBG’de temsil eden Digital Athletics’den temsilcimiz CodeMarco oldu. CodeMarco finallerde oynanan 18 maçta toplamda 39 skor topladı.

The Rotation PUBG Turnuvası Ödül Havuzu Dağılımı:

The Rotation Final Ödül Havuzu | Twisted Minds
The Rotation Final Ödül Havuzu

 

Turnuva Sonrası Oluşan PGC Puan Dağılımı Tablosu:

Temsilcilerimize PGC puanı toplama mücadelerinde ve gelecek turnuvalarda başarılar dileriz. Alan onlarla olsun.

Diğer PUBG Haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir