Rainbow Six

CORSAIR, Rainbow Six Siege etkinliklerine sponsor oldu

Dünyaca ünlü oyun donanımı markası CORSAIR, Rainbow Six Siege turnuvaları ve profesyonel ligi için Ubisoft ile ortaklık kurdu.

Tom Clancy medya serisinden lisanslı bir taktik atıcı olan Rainbow Six Siege ilk kez 2015 yılında piyasaya sürüldü. Zaman içinde gelişen oyunun lig ve etkinlikleri ESL ile birlikte yürütülmeye başlandı. Günümüzde en çok oynanan oyunlardan biri olan Rainbow Six Siege, profesyonel ve potansiyel oyunculara da yatırım yapmayı unutmuyor. Oyun içi yapılan her bir satın alımın  %30’u turnuva havuzuna veya profesyonel lig havuzuna ekleniyor. Böylelikle rekabet her zaman olduğundan daha yüksek çıkıyor.

CORSAIR, Team Vitality, Team Secret, TSM ve Team Liquid gibi kendini kanıtlamış takımların da yer aldığı lige sponsor olarak büyük bir ivme kazandıracağa benziyor. Bunun yanı sıra; Six Invitational ve Six Major’ de de sponsor olarak yer alacak. Marka, anlaşmaya göre etkinliklerde tanıtmak istediği bilgisayar ve ekipmanlar için bir stant açacak. Böylece katılımcılar ve izleyiciler hem yeni bilgisayarları deneme fırsatı yakalayabilecek hem de hediye kazanma şansı yakalayacak. Sporcular ise bu iki etkinlikte CORSAIR üretimi bilgisayarları kullanacak ve markaya deneyimleri hakkında bilgi verecek. Alınan geri dönütler, donanımların geliştirilmesi ve eksikliklerinin kapatılmasına ön ayak olacak.

CORSAIR Oyun Pazarlama Müdürü Lauren Premo, “Rainbow Six Siege son yıllarda önde gelen bir espor oyunu haline geldi ve bu fenomenin bir parçası olduğumuz için mutluyuz. Rainbow Six Siege Pro League ve 2020’de yaklaşan turnuvalara verdiğimiz desteği artırdığımız için, hem oyunun hem de hevesli topluluğunun yeni zirvelere ulaşmasını bekliyoruz.” dedi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir