Rainbow Six

Six Invitational 2020 yarı final eşleşmeleri belli oldu

Six Invitational 2020 dördüncü günüyle beraber çeyrek final maçları tamamlandı. Yarı finalistler TSM, fnatic, DarkZero ve Spacestation oldu.

Çeyrek final eşleşmelerinde gün, DarkZero Esports ve BDS Esports arasındaki maçla başladı. DarkZero, Border haritasını 7-5 ve Coastline haritasını 7-2 kazandı. BDS Esports’un Consulate haritasında aldığı 8-7’lik galibiyet üst tur için yeterli olmadı ve yoluna devam eden DarkZero oldu. Takımda “mint” karşılaşmaya damga vuran isim oldu.

İkinci maçta Ninjas in Pyjamas ve Team SoloMid karşılaşmasını izledik. Yalnızca iki haritanın kazananı belirlemeye yettiği maçta TSM, Consulate haritasını 8-7 ve Kafe Dostoyevsky haritasını 7-3 kazanarak yarı finale yükselmeyi başanan taraf oldu.

Üçüncü karşılaşma, G2 Esports ve Fnatic arasında oynandı. Kafe Dostoyevsky haritasında oynanan ilk maçı G2 Esports 7-5 kazandı. Ancak Border haritasını 7-4 ve Villa haritasını 7-5 kazanan Fnatic, G2’yu eleyerek yoluna devam eden takım oldu. Fnatic’te Magnet ve Lusty öne çıkan isimlerdi.

Dördüncü ve son karşılaşma Spacestation Gaming ve MIBR karşılaşması oldu. Spacestation Gaming, Villa haritasını 8-7 ve Border haritasını 7-4 kazanarak; 2-0’lık skorla yarı finalin son ismi oldu.

Playoff yarı finalerinin kazananları arasında oynanacak Six Invitational yarı final eşleşmeleri; TSM-Fnatic ve Spacestation Gaming-DarkZero Gaming şeklinde oldu. Kaybedenler için de üst tur umudu hala sürüyor. NiP-G2 Esports ve MIBR-BDS Esports arasında oynanacak olan kaybeden takımların maçları sonucunda iki takımın üst tura tekrar yükselerek turnuvada iddiası sürecek.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir