Rise Online Nedir? Rise Online Oyun Web3 & Play2Earn

Rise Online Nedir?

Rise Online Nasıl Başladı?
Rise Online

Rise Online, 15 Nisan 2022’de çıkışını yaparak Türkiye’deki MMORPG dünyasında oyuncuların yeni tercihi olma iddiasıyla sahneye çıktı. Knight Online, Metin2 ve World of Warcraft gibi ülkemizde popüler olan MMORPG’lerin ardından, bu türün en yeni oyunu olarak Türk oyuncularla buluştu.

Beta aşamasında yoğun ilgi gören oyunun çıkışı, diğer oyunlarda olduğu gibi bazı zorluklarla karşılaştı. İlk olarak yalnızca Aarvad sunucusu ile başlayan oyun, uzun bir süre tek sunucuyla hizmet verdi.

Oyuncu ve marka arasındaki iletişimde hassasiyet gösteren Rise Online ekibi, zamanla bu alanda önemli ilerlemeler kaydederek oyunculardan olumlu geri dönüşler aldı. Ancak oyunda yaşanan hatalar, sürdürülebilirlik açısından bazı sorunlara yol açtı.

Protean ve Lunaskar
Protean Hikayesi

Rise Online, her MMORPG’de olduğu gibi iki ırk içerir: Protean ve Lunaskar. Protean, insan ırkını; Lunaskar ise Ork ırkını temsil eder.
Protean, Aarvad dünyasında düzenin ve uyumun sembolü olan, yüzyıllardır var olan bir imparatorluktur. Hemen her yere yayılmış, yaşam ve ölüm döngüsüyle uyum içinde yaşayan Proteanlar, ileri mimarileri ve estetik anlayışları ile gurur duyarlar. Protean, medeniyetin ulaştığı son noktadır.

Proteanlıların gelişmişliğinin sırrı, Arius ve Naru’nun yaptığı anlaşmada gizlidir. Bu iki tanrının iş birliği sayesinde ruhlar, başka bedenlerde yeniden doğup farklı hayatlar yaşayabilirler.

Yeni çıkan oyunlar, detaylı incelemeler ve oyuncu topluluğunun nabzını tutan içerikler için bizimle kalın. Oyun dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için 5mid.com‘u ziyaret edin!

Fiziksel olarak ölen bir Proteanlı, ruhu tam anlamıyla yok olmaz. Spiritüel dünyaya geçiş yapabilmek için Narun Kristali’ni bulması gerekir. Naru’nun ruh toplayıcıları, yolunu kaybetmiş ruhları kristale yönlendirir. Ruh, ışık yayan kristali bulduktan sonra yeraltına iner ve Naru’nun öte alemdeki mağarasına açılan yarıktan geçer.

protean
Lunaskar Hikayesi

Lunaskarlar, önceki hayatlarında yaşadıkları kayıplar, suçlar ve pişmanlıklar nedeniyle ikinci bir hayat yaşamayı reddeden ve ölümlülüğü seçenlerdir. Proteanlara kıyasla disiplini sevmezler ve herhangi bir yasa veya kurala göre yaşamayı reddederler.

lunaskar

 

Rise Online’ın büyüleyici dünyasını daha yakından keşfetmek isteyenler için resmi web sitesi ideal bir başlangıç noktasıdır. Bu bağlantı oyuncuları doğrudan oyunun kalbine götürecek. Site, oyunun hikayesi, ırklar, karakter sınıfları, oyun mekanikleri ve en son güncellemeler hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

Aynı zamanda forum.riseonlineworld.com da birçok bilgiyi barındırıyor.
5mid.com’da yer alan Başlangıç Rehberi haberimizden de toplayıcılık ve crafting hakkında da bilgiler elde edebilirsiniz.

Teleport Kullanmak:
Şehirlerin ve haritaların merkezlerinde Teleport’lar yer almaktadır. Bunlar seçtiğiniz ırka göre renklendirilmiştir. Bu Teleport’ları kullanarak haritalar arasında geçişler sağlayabilirsiniz.
Teleport’lara sağ tıklayarak geçiş yapmak istediğiniz haritayı seçersiniz. Bu geçişler için altın harcamak gerekmektedir. Yapılması gereken görevleri daha hızlı gerçekleştirmek, bankaya çantanızı boşaltmak ve repair için sık sık alan değiştirmeniz gerektiğinde bu Teleport kapılarını kullanmak hayat kurtaracaktır.

 

Rise Online: Detaylı Bir Başlangıç Rehberi

 

Rise Online 100 Cash Kaç TL?

Rise Online 100 Cash

  • Fiyat: 75 TL [500 Cash’in TL karşılığı]

Rise Online 1 Saat ROW Assistant Kaç TL?

Rise Online ROW Assistant

  • Fiyat: 61,25 TL

Rise Online 1GB Kaç TL? (100.000.000 Gold) Kaç TL?

Rise Online Mantis 1GB (100.000.000 Gold)

  • Fiyat: 2150 TL [1GB’ın (100.000.000 Gold) TL karşılığı]

Rise Online 1GB Kaç TL? (100.000.000 Gold) Kaç TL?

Rise Online Galia 1GB (100.000.000 Gold)

  • Fiyat: 2300 TL [1GB’ın (100.000.000 Gold) TL karşılığı]

 

Rise Online Oynayan Ünlü Twitch Yayıncıları:
https://www.twitch.tv/levo

https://www.twitch.tv/mithrain

https://www.twitch.tv/poinemaia

https://www.twitch.tv/fuataslan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir