mix Röportaj VALORANT

5mid Özel: Papara SuperMassive Oyuncusu “Burzzy” Röportajı

Ülkemizin başarılı takımlarından Papara SuperMassive‘in genç yeteneği Burak “Burzzy” Özveren sorularımızı yanıtladı. Fenerbahçe Esports’da sergilediği müthüş performansın ardından ESA Open Fire All Stars 2022‘de Papara SuperMassive forması altında stand-in olarak katılan oyuncu, sergilediği güzel performans sonrasında transfer edilmişti. Kendisine röportaj isteğimizi kabul ettiği ve sorularımızı yanıtladığı için teşekkür ederiz.

İşte Burzzy röportajımız;

  • VCT Birlik ligi’nde geçirdiğin sezonu bizim için değerlendirir misin?

  • Normal sezon sonrasında playofflara Galatasaray Espor galibiyeti ile başladınız, sonrasında harika bir geri dönüşe imza attığınız IF Parla maçı geldi. O maçla ile alakalı neler söylemek istersin?

IF Parla maçı bizim için erken final niteliğinde bir maçtı ve herkes bu doğrultuda oyun oynadı. Maç 2-0 olduğu senaryoda bile hala kazanacağımıza inanıyorduk ve 1 map almak comeback fitilini ateşledi ve maçı bitirdik.

  • Finalde, yarı finalin aksine neleri yanlış yaptınız sence?

Finalde karşı takımın iyi oynamasının yanı sıra biz o gün hem bireysel hem de takım olarak oyuna focus olamadık, kötü gün idi ancak artık kötü günümüzde de nasıl oynayacağımı biliyoruz diyebilirim.

  • FF ve Parla’nın birleşmesi hakkında neler düşünüyorsun?

FF ve Parla birleşmesi hakkında ilk öncelikle iki taraf için hayırlı olsun diyebilirim. Bireysel yorumum bizim için iyi olduğunu düşünüyorum çünkü iki takım birleşmeden öncede her takımı yenebilecek potansiyelde takımlardı o yüzden iki takımada çok iyi hazırlanmamız gerekiyordu ama artık bu sayı 1’e düştü. Genel olarak kadrolarının iyi olduğunu düşünüyorum.

  • EMEA hakkında ne düşünüyorsun? Temsilcilerimiz nasıl performans sergiler?

EMEA için ilk öncelikle tek dileğim iki temsilcilerimizin de emeklerinin karşılığını alması ve istedikleri başarıları elde etmesi.. Bireysel yorumum her şey eğer yolunda giderse iki temsilcimiz için beklenilenden daha iyi bir performans sergileyip playoff içerisinde kalmayı başarabilirler.

  • 2023 sezonunda takım olarak planlarınız ve hedefleriniz neler?

2023 sezonunda ki tek amacımız şu anda Türkiye şampiyonu olup Ascension turnuvasına gidip o turnuvayı kazanıp, partner olmak. Herkes bunun için çok çalışıyor.

  • Takım içi iletişim nasıl? Maç içinde ve dışında nasıl bir ilişkiniz var?

Takım iletişimi bence olması gerektiği gibi. Gerektiği yerde çok hype’lı gerektiği yerde çok sakin olabiliyoruz. Bazı oyuncular arasında yaş farkı olmasına rağmen gerçekten samimi ve eğlenceli bir iletişime sahibiz.

5mid.com ekibi olarak Burak “Burzzy” Özveren önümüzdeki sezon başarılar dileriz.

 

Return of the Titans – ICE Finalin Adı Belli Oldu!

 

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir