Valorant bir haftada 100 milyon saat izlenmeyi aştı VALORANT

Artık bütün VALORANT yayıncılarından beta erişimi elde edilebiliyor

Son bir haftadır sadece belirli yayıncıların yayınlarından elde edebildiğimiz VALORANT kapalı beta erişimi artık tüm yayıncılar tarafından sağlanabilecek.

Geçtiğimiz hafta, Riot Games’in yeni FPS oyunu VALORANT, kapalı beta aşamasına geçiş yapmıştı. Biz oyuncular da betaya katılma şansını, belirli Twitch yayıncılarını izleyerek elde edebiliyorduk.

Erişim yolu değişmedi fakat yayıncı skalası bir hayli arttı. Artık oyunun kapalı beta erişimini sadece Riot’ın seçtiği kişilerden değil, drop seçeneğini aktif etmiş herhangi bir yayıncıdan elde edebilirsiniz. Bunun için yayıncının yapması gereken tek şey Twitch konsolunda dropları aktif etmek. Tabii ki bunun dışında bir de kendisinin VALORANT yayını yapıyor olması gerekiyor tabii ki.

Bu açıklama ile birlikte kapalı beta erişimi elde edebileceğiniz yayıncı sayısı onlara hatta yüzlere çıksa da dağıtılacak beta key sayısında bir değişiklik yok. Sadece izleyebileceğiniz yayıncı sayısı oldukça artmış durumda. En azından artık sevdiğiniz yayıncıyı takip ederken aynı zamanda beta erişimi kazanabilirsiniz.

Riot’un açıkladığına göre yayınları düzenli olarak takip eden birkaç bin kullanıcıya, kapalı beta erişimlerini elden verdiklerini söyledi. Aynı açıklamada, yaptıkları %25’lik sunucu genişletmesinin ardından bir kez daha genişletme yapacaklarını belirtti. Bahsedilen genişletme için ise herhangi bir tarih gösterilmedi.

VALORANT, son zamanların en çok ilgi çeken çevrimiçi oyunu. Özellikle tam sürümü çıktıktan sonra oyunun nasıl bir hal alacağı oldukça merak konusu. Kesin bir tarih verilmese bile önümüzdeki yaz içinde oyunun tamamen çıkış yapacağını söylüyorlar.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir