volkswagen arena VALORANT

Volkswagen Arena’ya nasıl gidilir? | BBL Esports Watchparty

BBL Esports, ülkemizin önde gelen ve en büyük olan espor kulüplerinden birisi. Bir süredir VALORANT takımlarıyla; VCT:EMEA Ligi’nde, Berlin’de mücadele veriyorlar. 19 Mayıs 2023 Tarihinde bir diğer ülkemizin önde gelen espor kulüplerinden olan FUT Esports ile oynacakları maç sonucunda BBL Esports’un VCT:EMEA Ligi’nde play-off yapıp yapamayacağı belli olacak. Bu tarihi maçın etkinliği için BBL Esports Volkswagen Arena‘yı kiralarken FUT Esports ise Harbiye Açık Hava Tiyatrosu‘nu kiraladı.

BBL Esports’un Watchparty’si için Volkswagen Arena’ya nasıl gidilir?

İstanbul’da yaşayan ve toplu taşıma kullanacak olanlar şu rotaları kullanabilirler:

Anadolu Yakası:

  • Kadıköy‘den Söğütlüçeşme metrobüs istasyonundan Metrobüs‘e binerek Zincirlikuyu‘da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E‘ye binerek Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşacaksınız.

 

  • Üsküdar’dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade‘de inip Metrobüs‘e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu‘da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E‘ye binerek Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşmış olacaksınız.

 

  • Ümraniye’den geliyorsanız 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E‘ye binerek Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşmız olacaksınız.

Avrupa Yakası:

  • BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu‘da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E’ye binip Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşacaksınız.

 

  • EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Havalimanı-Yenikapı Metrosuyla Yıldız Teknik Üniversitesi durağında indikten sonra buradaki otobüs durağından 41AT‘ye binerek Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşabilirsiniz.

 

  • BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ’da inerek E-5 kenarındaki otobüs durağından 41AT‘ye aktarma yapınız. Bu otobüs ile Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşabilirsiniz.

 

  • Taksim’den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek 4.Levent‘te ininiz. Buradaki otobüs duraklarından 41E, 41AT, 48L numaralı otobüslerden birine binerek Maslak Kültür Merkezi durağında indiğinizde Volkswagen Arena’ya ulaşabilirsiniz.

Rotalar için “orayanasılgiderim.com” a teşekkür ederiz.

Buradaki rotalar sizin için uygun değilse “Moovit” internet sitesini yada mobil uygulamasınıda kullanabilirsiniz. Etkinliğin biletli olduğunu ve satışlarının çoktan yapıldığını da eklemek isteriz. Biletiniz yoksa maalesefki alana giremezsiniz.

Volkswagen Arena’nın Espor Geçmişi:

Volkswagen Arena, geçmişte ülkemizde yapılan başka büyük espor etkinliklerinede ev sahipliği yaptı. Espor etkinliklerinin yanı sıra ülkemizde yapılan FRC etkinliklerinin bir çoğuda yine Volkswagen Arena’da yapılmakta. Volkswagen Arena’nın ev sahipliği yaptığı başlıca etkinlikler: League Of Legends TBF, Valorant Champions Tour 2022, Intel ESL Türkiye Şampiyonası

Volkswagen Arena
Volkswagen Arena

 

Volkswagen Arena
Volkswagen Arena | TBF

 

BBL Esports‘un Watchparty Etkinliğini Duyurmak İçin Yaptığı Paylaşım:

BBL Esports Volkswagen Arena Watchparty
BBL Esports Volkswagen Arena Watchparty

 

İki takımımıza da maç için başarılar dileriz. 19 Mayıs günü maçı alanlardan takip etmekle beraber maçın özetini anlık olarak sitemize haber olarak gireceğiz.

Diğer VALORANT haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir