VALORANT

5mid Özel: ESA Rebels Takımlarının Grup Aşamaları Hakkındaki Görüşleri

ESA tarafından düzenlenen Rebels turnuvasının grup aşamaları için heyecanlı bir süreç başladı. Açık eleme usulü ile gerçekleştirilen turnuvada başarılı olan takımlar, grup aşamalarına katılmaya hak kazandılar. ESA grup aşamalarında mücadele edecek takımları da duyurdu. Bu takımlar, heyecan dolu maçlarında üstün performans sergileyerek bir üst tura çıkmak için mücadele edecekler.

ESA Rebels turnuvasının grup aşamalarına hazırlanan takımların görüşlerini öğrenmek için röportajlar yaptık. Takımların grup aşamasını kendileri ve rakipleri için değerlendirdikleri görüşleri aşağıda yer almaktadır.

ESA Rebels Grup Aşamaları başladı. Takımınız için nasıl geçeceğini düşünüyorsunuz?

  • FUT Esports | Head of Esports Atahan Dikmen

Takım olarak yaşadığımız kaza bizi çok üzdü ama mentalimizi hızlı toparladık. Daha önce olmadığı kadar hırslı bir durumdayız. Çok çalışıyoruz, takımı evlerine göndermedik. Rebels bitene kadar FUT House’da kampa devam edeceğiz. Ait olduğumuz lige çıkana kadar turnuva kaybetmek istemiyoruz. Rebels turnuvasında favori olduğumuz düşünülüyor ve ben de bu düşünceye katılıyorum.

  • DenizBank İstanbul Wildcats | Koç Mehmet Ali Korkut

Yeni kurulan bir takımız ve çok hızlı birbirimize adapte oluyoruz. Grup aşamasında diğer gruba göre daha kolay bir grupta olduğumuzu söyleyebilirim, Play-off’lara çıkmakta zorlanacağımızı düşünmüyorum.

  • PCIFIC Espor | Genel Menajer Derya Üçpınar

Grup aşaması bizim için önemli bir başarıydı ancak daha işimiz bitmedi. FUT ile grup birinciliği için kıyasıya bir mücadelemiz olacak. Grubumuz zor ama ekibimize güveniyoruz. Tüm ekiplere iyi şanslar.

  • Turgutlu Belediyesi Esports | Genel Menajer Emir Gündoğdu

Grubumuzu beğendiğimizi söylemeliyim. Game Changers turnuvasındaki gibi ucundan dönmek istemiyoruz. Şu ana kadar sergilediğimiz oyundan memnunum grubumuzu başarılı bir şekilde atlatacağımızı düşünüyorum.

  • Küçükçekmece Bld Espor | Koç Samet Sayim

Bulunduğumuz grupta güçlü rakiplerimiz var. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. En kötü ihtimalle lower bracket’tan yükselip grup aşamasını geçeceğimizi düşünüyorum.

  • Elektronik Denetleme Sistemi | Koç Enes Karaca

Kısa zaman içerisin de kurulmuş olan takımımızla iyi yolda yürüdüğümüzü düşünüyoruz. Oynadığımız oyundan memnunum. Grubumuzda zorlu rakiplerimiz var. Hedefimiz Upper Braket’ten play-off’lara yükselmek olacak. Bütün takımlara başarılar dilerim.

  • FiveTales Espor Female | Koç Atakan Demir

Takımımızın Rebels Grup aşamalarına ilk çıkışı ve iyi hazırlandık rakiplerimizi iyi analiz ettik. Rakiplerimiz tecrübeli ve oldukça yetenekli ama iyi hazırlanmış bir kadro artısı ile grubumuz zorlu olsa da çıkabileceğimize inancım tam ve oyuncularıma güveniyorum. Rakiplerimize başarılar diliyorum. Bizi de dahil ettiği için 5mid ekibine teşekkür ederiz.

Turnuva öncesinde takımların bizimle röportaj yapma teklifimizi kabul etmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendilerinin ve rakiplerinin performansları hakkında görüşlerini öğrenmek, turnuva öncesinde heyecanımızı artırdı. Turnuva boyunca tüm takımlara başarılar diliyoruz ve heyecanlı maçlar izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir