mix VALORANT

Fire Flux x Parla Birleşmesine Gelen Tepkileri Sizler İçin Derledik!

Dün açıklama yapılan büyük birleşmenin yankıları her yerden duyuldu. Fire Flux ve Parla Esports‘un aynı çatı altında birleşmesi üstüne ligdeki diğer takımların yönetim ekiplerinden paylaşımlar geldi. Tebriklerin yoğun olduğu kadar tepkilerin de olduğu birçok yorum geldi. 5mid ekibi olarak tüm tepkileri sizler için derledik. Kahvenizi alın baştan sona bütün tepkileri öğrenelim.

S2G Esports – Barış Can

Dün akşam en yoğun tepki S2G tarafından geldi. Birleşme haberinin duyurulmasının ardından ‘random’ atarak paylaşım yapan Barış Can devamında bu konu hakkında çokca paylaşım yaptı.

‘Lige katılan son takımız, herkes bizden şüphe duyup tecrübelerini esa’nın ilk f2f toplantısında aktarmaya çalıştılar felan ben bu kadar profesyonellik akacağını hiç düşünmemiştim harbiden çok sağlam bir lige girmişiz teşekkürler @ESAesports”

Ligin 2. splitinin 9 takımla oynanacağı konusunda Birlik Ligi resmi hesabının paylaşımına ise sert bir tepki verdi. Bu konuda kendi taraflarına bildiri yapılmadığını söyleyen Barış Can‘ı diğer yöneticilerde destekler nitelikte açıklamalar yaptı.

‘HABERİMİZ YOK HABERİMİZ KAFANIZ MI GÜZEL ? LİGİN KALİTESİNİ YÜKSELTİP İZLEYİCİ ARTTIRMAYA ÇALIŞIYORDUK EN SON KAFALAR MI GÜZEL :DDDDDDD’

‘Empati kurup ligi nasıl etkileyeceğini kimse düşünmüyor , bir anda proflukla söylenilen bütün esa durup bunu mail ile bize iletiyor.. Kalıcı sağlam olunacak diye 100 tane uyarı yediğimiz bir ligdi biz ilk girerken. Anca atıp tutun ooo hype yeah evet..’

Papara SuperMassive – Bora Koçyiğit

Bora Koçyiğit’in son gelişmeler hakkındaki açıklamaları;

Bu tweet dizisi ”4. Ligin eksik takımla devamı zaten haftada 1 maç oynayan takımları, sponsorlar ve partnerler nezdinde olumsuz etkilemekte ve görünürlüğü azaltmaktadır. 5. Her şey bir yana, ligin takvimini, programını etkileyen böyle bir olay diğer takımlar ile tartışılarak kararlaştırılmalıydı. Bu ilk sıkıntı değil, daha geçen hafta final maçı sırasında yaşanan sıkıntılı iletişim sonrası tuz biber oldu. İletişim kuvvetlenmezse sıkıntı büyür, benden uyarması.” ile devam etti.

Thunderbolts Gaming – Hüseyin Can Yıldırım

Thunderbolts‘un ”Orgenaral MenajeriHüseyin Can Yıldırım ise ilk olarak iki takımı da tebrik etti. Devamında ise tepkisini attığı tweeti bizlerle paylaştı.

Bu tweet dizisi ”Surduremiyorsaniz tek basiniza sadece maddi anlamada degil bu birlesmek en guzeli. Ayni opsiyon diger takimlar icinde gecerli Gecen sene riot partnerlik toplantisinda mesela G2yu komple alirsa birisi hayirli olsun denmisti. Toplantida olanlar bilir Tekrardan hayirli olsun :)” ile devam etti.

Galatasaray Esports – Deniz Çınar

Galatasaray Esports Genel Menajeri Deniz Çınar‘da açıklamalarında yok sayıldıklarını bildirdi.

Ferit Karakaya – BBL Esports

Dark Passage tarafından atılanpişt @BBL_esports bizde birleşelim miiiiiiiiii” tweeti devamında ortaya eğlenceli yorumlar çıktı.

Devamında DP tarafından ”internetten silinir ama hafızalardan zor. ortak yol bulunur bir he de hele” yanıtına ünlü yayıncıdan cevap gecikmedi ”internet cafeyi ver birleşek”. DP admini yine herkesi güldüren bir yanıtla tartışmayı kapattı. ”abim  @ErtugOkcuoglu onu da batırdı. elde avuçta verecek bir şey kalmadı…”  Tüm Tartışmalar Devam Ederken Düğün Davetiyesini Sizlere İletmek İstedik. Lakin BBL’in işi zor gibi. Dark Passage tarafı kilosunca altın istiyor. 5mid.com ekibi olarak iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Fire Flux Esports Ve Parla Esports Güçlerini Birleştirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir