FUT Esports - BBL Esports Derbisi VALORANT

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’na nasıl gidilir? | FUT Esports Watchparty

FUT Esports, ülkemizin önde gelen ve en büyük olan espor kulüplerinden birisi. Bir süredir VALORANT takımlarıyla; VCT:EMEA Ligi’nde, Berlin’de mücadele veriyorlar. 19 Mayıs 2023 Tarihinde bir diğer ülkemizin önde gelen espor kulüplerinden olan BBL Esports ile oynacakları maç sonucunda BBL Esports’un VCT:EMEA Ligi’nde play-off yapıp yapamayacağı belli olacak. Bu tarihi maçın etkinliği için BBL Esports Volkswagen Arena‘yı kiralarken FUT Esports ise Harbiye Açık Hava Tiyatrosu‘nu kiraladı.

FUT Esports‘un Watchparty’si için Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’na nasıl gidilir?

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy‘den Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş’a geliniz. Akaretler otobüs durağından herhangi bir otobüse binerek Taksim‘de ininiz. Taksim’den 10 dakikalık bir yürüyüşle Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar‘dan  Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş‘a geliniz. Akaretler otobüs durağından herhangi bir otobüse binerek Taksim’de ininiz. Taksim’den 10 dakikalık bir yürüyüşle Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye’den 522 Numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Viyadük durağında ininiz. Buradan DT16669A74A numaralı otobüslerden birine binerek Harbiye durağında indiğinizde Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.
  • KartalMaltepePendikTuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Kadıköy’de ininiz. Kadıköy‘den Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş’a geliniz. Akaratler otobüs durağından Taksim yönüne giden herhangi bir otobüse binerek Taksim‘de ininiz. Taksim’den 10 dakikalık bir yürüyüşle Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası:

  • BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceBahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Osmanbey durağında inerek Harbiye çıkışından çıktığınızda Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.
  • EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Havalimanı-Yenikapı metrosuna binerek Zeytinburnu durağında ininiz. Buradan E-5 teki Kocatepe otobüs durağından 71T72T7373F97T numaralı otobüslerden birine binerek Harbiye durağında indiğinizde Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.
  • BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız 92T numaralı otobüse binerek Harbiye durağında indiğinizde Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’ne ulaşabilirsiniz.

Rotalar için “orayanasılgiderim.com” a teşekkür ederiz.

Buradaki rotalar sizin için uygun değilse “Moovit” internet sitesini yada mobil uygulamasınıda kullanabilirsiniz. Etkinliğin biletli olduğunu ve başvuru usulü ile bilet alındığını da eklemek isteriz.

FUT Esports’un Etkinlik İle İlgili Paylaşımı:

FUT Esports | Harbiye Oturma Düzeni
FUT Esports | Harbiye Oturma Düzeni

 

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu
Harbiye Açık Hava Tiyatrosu

 

İki takımımıza da maç için başarılar dileriz. 19 Mayıs günü maçı hem #FUTFEST’de hemde VW Arena’da alanlarda takip etmekle beraber maçın özetini anlık olarak sitemize haber olarak gireceğiz.

 VALORANT haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir