mix VALORANT

Galatasaray Espor Game Changers Kadrosunu Duyurdu!

Tüm Avrupa’da olduğu gibi, Türkiye’de de VALORANT Game Changers’a ilgi artarak devam ediyor. Türk VALORANT kadın takımlarına bir yenisi daha eklendi. Temsilcimiz Galatasaray Espor, 2023 VCT Game Changers EMEA Açık Elemeleri’nde yer alacak olan VALORANT kadın takımı kadrosunu duyurdu.

Beril Naksu Özdemir

KD ACS ADR HS
1.25 267.7 169.8 %27.8

 

Naksu, daha önce TES Ladies ve Unknownpros Female takımında Duelist görevini üstlendi. UP ekibi ile Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Falcons VEGA takımına mağlup olarak turnuvayı ilk 24’te tamamladılar. Galatasaray Espor takımına Duelist rolünü üstelenecek.

Kamila Narcius Ekin

KD ACS ADR HS
0.93 197.7 130.2 %22.8

 

Narcius daha önce Beşiktaş Esports ve Sangal Rebels takımlarında Controller görevini üstlendi. Sangal Rebels olarak ESA REBELS’de Fire Flux Fierce’a karşı kaybettiler ve turnuvayı 4. sıralamada tamamladılar. Galatasaray Espor takımına Controller rolünü üstelenecek.

Sude Xenia Altaş

KD ACS ADR HS
1 202 130.1 %31

Xenia daha önce Beşiktaş Esports ve BBL Queens takımlarında Initaitor olarak görev aldı. BBL Queens ile Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Rix.GG ekibine 2-1 kaybederek 8. tamamladılar. Galatasaray Espor takımına Initaitor rolünü üstelenecek.

İremnur BySmall Meriç

KD ACS ADR HS
1.21 209 139.6 %27

 

Genç oyuncu BySmall daha öncesinde Beşiktaş Esports ve Galakticos Sirens takımlarında Initaitor olarak görev aldı. Game Changers EMEA: Series III turnuvasında iyi bir performans gösteren oyuncu, Galatasaray Espor takımına Initaitor rolünü üstelenecek.

Gökçe Ritsu Koç

KD ACS ADR HS
1.60 298.8 182.6 %22.2

 

Ritsu daha öncesinde Exclusivo Forte takımında yer aldı. Game Changers EMEA: Series III turnuvasında gösterdiği performansla ve yaptığı istatistiklerle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Takımda Sentinel rolünü üstleneceği düşünülüyor.

 

Galatasaray hakkındaki diğer haberlerimiz için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir