mix VALORANT

GeeKay Esports Cherry Kadrosunu Duyurdu

MENA Bölgesinin güçlü ekiplerinden Mısır merkezli organizasyon GeeKay Esports önümüzdeki Game Changers EMEA turnuvasında mücadele edecek takımlarının GeeKay Esports Cherry kadro duyurusunu paylaştı. Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Üst Tur karşılaşmalarında Acend Rising ekibi karşısında 2-0’lık ezici bir mağlubiyet aldılar. Ardından kaybedenler grubunda Türk temsilcimiz Papara SupperMassive karşılaşmasında 2-0’lık skorla birlikte turnuvaya veda ettiler. Buna rağmen Geekay Esports Cherry kadrosunun turnuvanın ilk aşamalarında iyi bir performans sergilediklerini söyleyebiliriz.

Ceyda Jduh Kondu

KDA ACS ADR HS
1.13 203.9 135.8 %24.7

 

Jduh daha önce Fire Flux Fierence takımında Controller görevini üstlendi. Game Changers EMEA: Series III, Alliance Coven takımına mağlup olarak turnuvayı ilk 16’da tamamladılar. GeeKay Esports Cherry takımına Controller olarak katılacak olan Jduh, kariyerinde gayet başarılı bir oyuncu olarak dikkatleri üzerine topladı.

Donia Nugget Khaled

KDA ACS ADR HS
1.02 194.2 127.8 %20.4

 

Nugget daha önce FUT JEFF ve Into The Breach Prime takımlarında Sentinel görevini üstlendi. Game Changers EMEA: Series III Açık Elemeler etabında Rix.GG Lighting karşı kazandı ve eleme aşamasını ilk 16 sıralamasında tamamladılar.

Julie Pinkalie Lim

KDA ACS ADR HS
1.21 222 146.1 %29.4

Pinkalie daha önce ChatBanned, Alliance Coven ve Rebels Gaming Velvet takımlarında Controller olarak görev aldı. Pinkalei’nin GeeKay Esports Cherry içerisinde Initaitors rolünü üstleneceğini duyurdular. Daha önce ChatBanned takımında birlikte oynadıkları Jduh yeniden aynı takımda buluştular. Pinkalie Game Changers EMEA: Series III turnuvasında Acend Rising ekibine 2-1 kaybederek 8. tamamladılar. Fransız oyuncunun kariyeri boyunca iyi bir performans sergilediğini söylememiz doğru olacaktır.

Sandra

KDA ACS ADR HS
1.15 270.2 171.5 %18.8

 

Sandra daha öncesinde GeeKay Esports takımında Duelist rolünü üstleniyordu. Game Changers EMEA: Series III iyi bir performans gösteren oyuncu takımda yine Duelist rolünü üstlenerek devam edeceği açıklandı.

Natasha Natakodo Kodo

KDA ACS ADR HS
1.22 251.2 160.1 %22

 

Natakodo daha öncesinde Improve Female, Fuego ve IKIGIA takımlarında yer aldı. GeeKay Esports Cherry takımında Sandra birlikte ikinci Duelist rolünü üstleneceği düşünülüyor. Rus oyuncunun kariyer boyunca yer aldığı takımlarda iyi bir First Kill skoru olduğuna dikkat çekmek isteriz.

Sou

KDA ACS ADR HS
0.75 156.1 105.6 %27.8

 

Sou, takımının eski oyuncusu olarak bilinmekteydi. Daha önce takımda Controller rolünü üstlenmişti. Mısırlı oyuncu takımda yedek oyuncu rolünü üstelenecek.

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir