VALORANT

ESA Open Fire All Stars 2022 A Grubu Maçları

11 Kasım’da başlayan VALORANT Türkiye tarafından düzenlenen Open Fire All Stars 2022 grup aşamaları tamamlandı. Grup aşamaları 11-14 Kasım arasında tamamlanan turnuvada A grubunu IF Parla Esports, B grubunu ise Supermassive Blaze lider olarak tamamladı.

A Grubu Maçları Nasıl Geçti?

I. Gün:
Galatasaray Espor 1-0 Digital Athletics
IF Parla Esports 0-1 S2G
Fire Flux Esports 1-0 Digital Athletics
Galatasaray 1-0 S2G Esports
Fire Flux Esports 0-1 IF Parla Esports

11 Kasım’da başlayan A grubu Galatasaray – Digital Athletics açılışıyla başladı. BIND haritasında Galatasaray’ın 13-3’lük galibiyeti ardından ikinci maç IF Parla – S2G karşılaşmasına geçildi. PEARL haritasında S2G uzatmalarda karşılaşmayı 15-13 kazandı.

Fire Flux Esports ve Digital Athletics arasında geçen günün üçüncü mücadelesinde beklenilen oldu ve haritayı 13-7 Fire Flux Esports kazandı.

Uzatmalara giden bir diğer karşılaşmada Galatasaray BIND haritasında S2G’yi 17-15 mağlup etti. İlk günün son mücadelesinde Fire Flux Esports ve IF Parla Esports arasında geçen maçta taraftarlar rekabet seviyesinin üst seviyede olmasını bekliyordu ancak maçta IF Parla Esports beklenilmeyen bir fark yaratarak oyunu 13-3 kazanarak günü tamamladı.

Galatasaray Espor ve S2G Esports arasında gerçekleşen maçta harita bind seçildi. Normal oyun süresinde gerilimin son seviyede olan maçta kazanan uzatmalarda belli oldu. 17-15’lik skor ile maçın galibi Galatasaray Espor oldu. İlk günün son mücadelesinde Fire Flux Esports ve IF Parla Esports arasında geçen maçta taraftarlar rekabet seviyesinin üst seviyede olmasını bekliyordu ancak maçta IF Parla Esports beklenilmeyen bir fark yaratarak oyunu 13-3 kazanarak günü tamamladı.

II. Gün
S2G Esports 0-1 Digital Athletics
IF Parla Esports 13-4 Galatasaray Espor
Fire Flux Esports 13-9 S2G Esports
IF Parla Esports 13-8 Digital Athletics
Fire Flux Esports 13-11 Galatasaray Espor

S2G Esports ve Digital Athletics arasında oynanan ikinci günün ilk karşılaşmasında harita yine BIND oldu. Mücadelenin galibinin uzatmalarda belli oduğu maçta 14-12’lik skor ile Digital Athletics gülen taraf oldu. S2G ASCENT haritasında FF’e de 13-9 mağlup olunca turnuvaya veda eden ilk takım oldu.

IF Parla Esports’un Her Şeye Cevabı Hazır

Digital Athletics için turnuvaya devam ya da veda maçı zamanı gelmişti. Rakibi IF Parla Esports olan maçta BREEZE haritası seçildi. Digital Athletics mücadelede zafere uzanmak için yaptığı tüm hamlelere IF Parla Esports’un bir cevabı oldu ve maçı IF Parla Esports 13-8 kazandı ve bu sonuç Digital Athletics’i turnuvaya veda eden ikinci takım yaptı. A grubunun son karşılaşması, HAVEN haritasında Fire Flux Esports’un Galatasaray’ı 13-11 mağlup etmesiyle sonuçlandı ve bu şekilde A grubu tamamlanmış oldu.

A Grubu Puan Tablosu

1- IF Parla Esports | 3-1
2- Fire Flux Esports | 3-1
3- Galatasaray Espor | 2-2
4- Digital Athletics | 1-3
5- S2G Esports | 1-3

Open Fire All Stars playoff mücadeleleri ile devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir