S2G Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu VALORANT

S2G Yeni VALORANT Kadrosunu Duyurdu

VALORANT Challengers Türkiye Mevsim 1’de mücadele edecek S2G Esports VALORANT kadrosunu duyurdu. Peaky Blinders temalı videosuyla S2G VALORANT 2023 Roster şeklinde açıklanan duyuru videosunu takipçileriyle paylaştı.

Videoda Yıldız İsimler Yer Alıyor

S2G Espor’un Youtube hesabından yayınlanan duyuru videosunda oyuncular ile beraber ünlü isimler de yer alıyor. Takımın kurucularından Barış CanKFCEatboxMercan, sosyal medya fenomeni Fatih Yasin ve ünlü rap sanatçısı Defkhan da duyuru videosunda yer alan isimler arasında bulunuyor.

S2G 2023 VALORANT Kadrosu

 • Enes “ Riens ” ECIRLI
 • Batuhan “ Russz ” MALGAÇ
 • Kaan “ Reazy “ ÜRPEK
 • Melih “ Paura “ KARADURAN
 • Ceyhun “ Aslan “ ASLAN
 • Mert “ 9999 “ TURNA

S2G VALORANT Oyuncularını Beraber Tanıyalım

 • Riens

Profesyonel VALORANT kariyerine Unity Esports’da başlayan Riens VCT TR Sezon 1, Sezon 2 ve Sezon 3’ü Unity’de geçirdikten sonra yıldızının parlayacağı Surreal Esports’a transfer olmuştu. En büyük başarılarını Surreal takımında yakalayan Riens VLR Türkiye Sezon 1’de şampiyon olma başarısı göstermişti. Daha sonra Avrupa’ya açılan Riens önce WYLDE takımında oynamış sonrasında Fransa organizasyonu HEET’e transfer olmuştu. Sıradaki durağı S2G olan Riens’e kariyerinde başarılar dileriz.

 • Russz

İlk profesyonel VALORANT macerasına BBL Esports’da başlayan Russz, ülkemizde yapılan ilk profesyonel turnuva olan First Strike turnuvasında takımıyla beraber şampiyon olarak kayıtlara geçmişti. Daha sonra SuperMassive ekibine transfer olan Russz burada Avrupa’yı domine ederek MASTERS Berlin’e gitme başarısı göstermişti. Takım içi anlaşmazlık olaylarının yaşanmasının ardında yolu Avrupa’ya düşen Russz Giants Gaming’de bizi temsil ederek büyük bir gurur yaşatmıştı. 2023 yılı için S2G ile anlaşan Russz’a kariyerinde başarılar dileriz.

 • Reazy

Profesyonel kariyerine Team Aurora ekibinde başlayan Reazy VCT Türkiye Sezon 1, Sezon 3 ve VRL Türkiye Sezon 1’de Team Aurora formasıyla mücadele etmiş daha sonra Regnum Carya’ya transfer olmuştu. Regnum Carya takımında oldukça başarılı bir performans gösteren Reazy, Red Bull Home Ground #3, G-Loot Clash ve Esa Open Fire All Stars 2022’de adından söz ettirmişti. Kariyerindeki 3. takım olacak olan S2G ekibinde Reazy’ye başarılar dileriz.

 • Paura

Kariyerine Avrupa da başlayan ve ilk defa düzenlenen First Strike Avrupa turnuvasında Team Heretics ile şampiyonluğa ulaşan Paura, Avrupa’nın ilk şampiyonu olarak adını altın harflerle yazdırmıştı. Team Heretics macerasından sonra ülkemize dönerek SuperMassive ile anlaşan Paura, S2G’de takım arkadaşı olan Russz gibi MASTERS BERLIN’e gitme başarısı göstermişti. SuperMassive’den sonra kısa bir BBL ve Team Heretics macerası yaşayan Paura 2023 yılı için S2G ile anlaşarak kariyerinde yeni bir yol çizdi. Kendisine başarılar dileriz.

 • Aslan

Türk kökenli bir isim olan Ceyhun “ Aslan “ Aslan kariyerine Avrupa’da başlamış ve 1.5 yılı aşkın süredir Almanya kökenli bir organizasyon olan BIG’de mücadele etmekteydi. Geçtiğimiz Kasım ayında yolu ülkemize düşen Aslan DenizBank Wildcast takımında Stand-in mücadele etmişti. Kariyerinin devamında S2G ile anlaşan Aslan’a başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir