Thunderbolts Gaming VALORANT

Thunderbolts Gaming Kepenklerini Kapattı!

VALORANT’ın ilk dönemlerinden beri sektörde bulunan ve ondan önce CS:GO alanında bir çok takım çıkarmış ülkemizin espor kulüplerinden Thunderbolts Gaming, kurucularından olan aynı zamanda yönetimde olan olan Hüseyin Can Yıldırım’ın yaptığı açıklama ile espor sektöründeki faaliyetlerini durdurma kararı aldığını duyurdu.

Thunderbolts Gaming’de Son Durum:

Thunderbolts Gaming VCL: Türkiye Birlik Ligi’nde ilk splitte sadece 2 ikinci splitte ise sadece bir galibiyet bulabilmişti. İlk splitte iddalı bir kadro ile gelen TBG ikinci splitte ise sektörden eski isimler ve yeni isimlere şans vermesine rağmen yine istediğini bulamamıştı. Thunderbolts’un bildiğimiz kadarıyla üç sponsoru bulunuyordu.

VCL: Türkiye Birlik Ligi Split 2 | Thunderbolts Gaming
VCL: Türkiye Birlik Ligi Split 2 | Thunderbolts Gaming

 

Thunderbolts Gaming Kapanış Açıklaması:

Hüseyin “DrakhanXL” Can Yıldırım temsilcimiz FUT Esports – FNATIC karşısında Play-off karşılaşmasını oynarken Twitter üzerinden Thunderbolts Gaming’in kepenk kapatışının açıklamasını yaptı.

Açıklama:

Hoçça ğalın ğidiyom ben! Merhaba Herkese, Bugün aldığımız karar ile Thunderbolts Gaming ve üst şirketi Yggdrassil Sportif Hizmetler espor sektöründeki faaliyetlerini durdurma kararı aldiı. Şirket aktif kalmak sureti ile devam etmektedir. Neden durdurduğumuz konusunda bir çok şey söylenilebilir fakat ben daha çok bu 2.5 sene boyunca bize destek veren kişilere, taraftarlara, bu güne kadar TBG tagi altında oynayan tüm herkese teşekkür etmek isterim. Hakkıniz varsa helal edin, benim varsa helal olsun. Bü serüvende 2.5 yıldır tanışmıs olduğum nice insanlar benim en büyükk kazancım olmuştur. FUT Esports, Sangal Esports, Şahangiller, Kafalar, Fireflux, Eternal Fire, Istanbul Wildcats ve daha niceleri. Takım sahipleri ve calisanlari. Her birinizden bir şeyler öğrendim. Tanışmış olduğum, yaklaşık 40’a yakın esporcu gencimiz, arkadaşımız için elimden geleni süreç boyunca yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Her zaman bir abiniz burada olacaktir. Telefon numaram hepinizde mevcut, istediğiniz zaman arıyabilirsiniz. Bu süreçte bana en çok destek olan, iyisi kötüsü ile beraber kavga etsek, sövsekte, beraber sevinip aynı yola baş koyduğum, Anıl kırca @PapamoEEE, Mehmet Vural @corr0_ ve Enes Vurala @siny0rvl en içtenliğim ile teşekkürlerimi sunuyorum. Açıkçası umarim yanılırım, espor sektörünün belirli bir doygunluğa ulaştığına inaniyorum. En azindan yerel Türkiye bakımından. Umarim yanılırım fakat arkamdan gelecek kişiler olacağını düşünüyorum. Her birinize; taraftarlara, oyunculara, organizatörlere teşekkürler. -SON-

Açıklamaları Twitter’dan Okumak İsterseniz:

Thunderbolts Gaming’e Türk esporu için yaptıkları her şey için teşekkür ederiz. Bir gün geri gelmelerini dileriz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir