VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 1. Hafta 2. Gün Tamamlandı! mix VALORANT

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi 1. Hafta 2. Gün Tamamlandı!

VALORANT Challengers Türkiye: Birlik Ligi sezonun ikinci günü tamamlandı. Haftanın ikinci günün ilk maçında DenizBank Wildcats ile Fenerbahçe Espor karşı karşıya geldi. Günün ikinci ve son maçında ise Galatasaray Espor ile Papara SuperMassive ekipleri kozlarını paylaştı.

VCT Birlik Ligi 2023 1. hafta 2. gün maç özetleri ve sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.

VCT Birlik Ligi 2023 1. Hafta 2. Gün Sonuçları

  • DenizBank İstanbul Wildcats | 1 – 2 | Fenerbahçe Espor
  • Galatasaray Esports | 0 – 2 | Papara SuperMassive

DenizBank Wildcats – Fenerbahçe Espor

Valorant Challengers Türkiye : Birlik Ligi ilk hafta ikinci gün mücadeleleri bugün oynanan Wildcats – Fenerbahçe maçı ile başladı. Günün ilk maçı Fenerbahçe Esporun seçtiği PEARL haritasında oynandı. İlk maç sonunda Fenerbahçe kendi seçtiği haritada hata yapmayarak haritayı 13-11 kazanarak seride durumu 1-0’a getirdi. İlk maçın kazanılmasında 4woodanet ve Padisah Fenerbahçe adına önemli rol oynadı. Wildcats tarafında Braveaf göstermiş olduğu iyi performansa rağmen haritanın kaybedilmesini önleyemedi.

 

Wildcats – Fenerbahçe serisinin ikinci maçı Wildcats’in seçtiği ICEBOX haritasında oynandı. Wildcats kendi seçtiği haritada uzatmalara gitmesine rağmen hata yapmadı ve 16-14 kazanarak seride durumu 1-1’e getirdi. Fenerbahçe tarafında ipOTT‘un ekstra performansı yenilgiye engel olamazken, Wildcats tarafında maçın sonuna kadar Braveaf maçın son anlarında ise mini‘nin performansı galibiyeti Wildcats’e getirdi

Serinin üçüncü maçı ASCENT haritasında oynandı. Haritayı 13-11’lik skorla Fenerbahçe Espor kazandı ve seriden 2-1’lik galibiyetle ayrıldı. ASCENT haritasının kazanılmasında wOzzip önemli rol oynarken, Wildcats tarafında Anima‘nın performansı mağlubiyeti önleyemedi.

Galatasaray Esports – Papara SuperMassive

Günün ikinci maçı Galatasaray Espor ile Papara SuperMassive arasında oynandı. Galatasaray Espor yeni sezonda ilk maçına çıkarken, SuperMassive dün S2G’yi mağlup ederek ilk galibiyetini almıştı. Serinin ilk maçı Galatasaray’ın seçimi olan BIND haritasında oynandı. SuperMassive rakibinin seçtiği haritayı 13-7 kazanarak seride 1-0 öne geçti

Serinin ikinci maçı SuperMassive takımının seçtiği PEARL haritasında oynandı. SuperMassive kendi seçtiği haritada hata yapmadı ve haritayı 13-5, seriyi ise 2-0 kazanarak VCT Birlik Ligi’ndeki 2. galibiyetini aldı. PEARL haritasında Burzzy performansı ile öne çıkan isimdi.

VALORANT Birlik Ligi 2023 1. hafta 1. gün maç özetleri ve sonuçlarını burada bulabilirsiniz.

Turnuva ile alakalı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir