VALORANT GuessTheRank VALORANT mix

VALORANT Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ?

Son günlerde, Twitch ve Youtube ortamlarındaki içerik üretecelerinin oyunda maç ararken yada direkt ana içerik olarak oynadığı “VALORANT Rank Tahmin Etme” oyununun nasıl oynandığı, hangi linkten, hangi siteden girileceği merak edilen konulardan birisi. VALORANT Guess The Rank’ı nasıl oynayacağınızı haberimizden öğrenebilirsiniz.

VALORANT Rank Tahmin Etmece ya da VALORANT GuessTheRank Nedir ?

GuessTheRank bir süredir var olan bir internet sitesi. Site, VALORANT’dan farklı oyunlarda da tahmin etme sistemi sunuyor. Sitede şuanlık VALORANT’da dahil olmak üzere 6 farklı oyun bulunuyor. Sitede tahmin etme etkinliğinin yanı sıra kullanıcılar başkalarının tahmin etmeleri için kendi kliplerinide siteye yükleyebiliyorlar. Bu haberin yazıldığı tarihde sitede 16.397 klip yer almakta.

VALORANT GuessTheRank | VALORANT Rank Tahmin Etme
VALORANT GuessTheRank | VALORANT Rank Tahmin Etme

 

VALORANT GuessTheRank Nasıl Oynanır ?

Buradan siteye girdikten sonra ana menüden rank tahmini oynamak istediğiniz oyunu seçiyorsunuz. Bu haberimiz için oyun, VALORANT olacak. Karşınıza üç seçenek çıkacak bu seçenekler arasından “Start Game” butonuna tıklayacaksınız. Ardından internet hızınıza bağlı olarak ekranınızda beş klipten ilki belirecek. Klibi izleyin ve klipte oynayan kişinin hangi rank/derece’de de olduğunu düşünüyorsanız o rankın sembolüne tıklayın. Her 12’den vurduğunuz yani tam tahmin ettiğiniz klipler için 2 puan kazanırken yakın tahminler içinde 1 puan kazanıcaksınız.

İlginizi Çekeceğini Düşündüğümüz Bir Başka Haberimiz: Mobil Oyun Reklamında Oyuncu İlişkileri Yönetimi Başarının Anahtarı

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir