mix VALORANT

VALORANT Yeni Ajanı Sızdırıldı

Riot Games’in sevilen oyunu VALORANT 22. ajanı hakkında sızıntı bilgiler yayınlandı. Geçtiğimiz sene 2 yeni ajan oyuna eklenmişti. Bu ajanlar öncü rolündeki Türk ajan Fade ve kontrol uzmanı rolündeki Hintli ajan Harbor olmuştu. Sızıntı haber denince aklımıza ilk gelen isim ValorLeaks paylaştığı twitte yeni gelen ajanın kod adının ”SmokeDancer” olduğunu iddia etti.

Aynı şekilde gelecek olan yeni ajan hakkında bir görsel paylaşan ValorLeaks bize ajanla ilgili ufakta olsa bilgiler verdi. Paylaşılan görselde kontrol uzmanı ajanımız Brimstone tarafından bir arama görünüyor. Ayrıca görseldeki giyim tarzı ve balkon yapısına bakarak ajanın İtalyan olacağı tahmin ediliyor. Fotoğrafta içeceğin üstünde bir canavar görünmekte ve bu içeceğe uzanan kolları görüyoruz. Yine sitede yapılan tahminler ışığında bu canavarın karakterimizin aynı Skye karakterinin kurdu veya Sova karakterinin drone’u gibi kullanılabileceğini düşünmekte.

Duyumcu sadece bunlarla kalmayıp yeni bilgilerde paylaştı. Yeni senede toplamda 3 yeni ajanın oyuna ekleneceğini söyledi. Bir gözcü ve bir öncü karakterin ekleneceğini söyleyen ValorLeaks son ajanımızın rolü hakkında bilgisi olmadığını duyurdu.

Tam olarak bu haberler paylaşılırken Riot karakter geliştiricisi John ‘MEMEMEMEME’ Gosciki bizlere bazı açıklamalarda bulundu. Geliştiriciye göre, hayranlar bu yıl toplam üç yeni ajan beklemeli. Bunların arasında Riot, öncü ve gözcü beklenmesi gerektiğini duyurdu. Ancak, üçüncü ajanın hangi sınıfa gireceğini açıklamadılar.

VALORANT Ajan 22’yi Oyuna Ne Zaman Ekleyecek?

VALORANT ajanın çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi vermedi fakat beklenti yeni gelecek olan bölüm 6 sezon 3’te oyuna ekleneceği yönünde. Bu bölümün çıkış tarihi ise Nisan sonu olması bekleniyor.

Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo Tüm Hızıyla Devam Ediyor! LOUD ve DRX İçin Play-Off Zamanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir