Wolfteam

Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda final heyecanı başlıyor

Wolfteam Zaitsev Turnuvası‘nda final heyecanı başlıyor. Finalde takımlar tam 100 bin TL‘lik ödül için mücadele edecekler.

Netmarble Türkiye‘nin sahibi olduğu ve Türkiye’nin en popüler FPS oyunlarından biri olan Wolfteam’de, Zaitsev Turnuvası final heyecanı 19 Nisan 2019 Cuma günü başlıyor. Ayrıca turnuvada sadece Zaitsev ekipmanları kullanılacak. 1775 takım ve 3528 oyuncuyla iki ay boyunca süren turnuvanın finali Youtube üzerinden canlı yayınlanacak. Takımların turnuva finalinde kazanacağı toplam para ise 100 bin TL.

Final sahnesini paylaşan takımlar: Nexus ve SuperNation

Turnuvanın finaline ismini yazdıran ekipler Nexus ve SuperNation oldu. Cuma akşamı final sahnesini birlikte paylaşacak olan ekipler, şimdiye değin 10 farklı maça çıkarak bu aşamaya gelmeyi başardılar.

Jesterof ve Classio takımları ise 3. olmak için birbirleriyle mücadele edecekler. Tek maç üzerinden 9 oyunu kazanma formatında oynanan turnuvanın başlangıcından final mücadelesine kadar toplam 1116 maç oynandı.

100 bin TL, 64 takım arasında dağıtılacak

Ülkemizde oldukça büyük bir kitleye sahip Wolfteam, ayrıca turnuva boyunca çeşitli ödüller dağıtmaya devam etti. Final gecesi de hem oyuncuları hem de izleyicileri çeşitli sürprizler bekliyor.

Wolfteam Turnuvası’nda takımları bekleyen toplam ödül ise 100 bin TL. İlk 64 takımdan biri olmayı başaran tüm takımlar bu ödülden pay alacaklar. Birinci olan takım 30 bin TL, 2’nci takım 15 bin TL, 3’üncü takım 7 bin 500 TL, 4’üncü ve 8’inci sıra arasında yer alacak takımlar 2 bin 100 TL, 9-16 arası 1.500 TL, 17-32 arası 900 TL, 32-64 arası 510.000 JP kazanacak.

Netmarble Türkiye, Wolfteam Zaitsev Turnuvası ile yakaladığı başarıyı sürdüreceğini ifade ederek yıl içinde buna benzer turnuvalar düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.

Wolfteam hakkındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir